Omdat niemand van ons anderhalf jaar geleden kennelijk wist waar het echt om ging en dus niet adequaat gereageerd heeft (eufemisme voor helemaal niet gereageerd heeft), vind ik dat we het niet kunnen maken om dan maar over te stappen naar een andere drukker, ten eerste omdat we blijkbaar echt gematst zijn (1 t/m 3) en ten tweede omdat ik geen zin heb om na anderhalf jaar deze jongens af te zeiken en ten derde omdat we onze hand in eigen boezem dienen te steken We hebben geen tijd meer om te onderhandelen. Beurt voorbij. Voorstel 1: Klaas neemt contact op met Bert van Hazendonk en bespreekt met hem hoe we zo snel en voordelig mogelijk een extra dik nummer van het Bobblad kunnen drukken. Het Bobblad zal bestaan uit een door Klaas te maken selectie van de inzendingen van het 'Liber Amicorum" en de door Jaap gemaakte selectie van de foto's van onze laatste fanclubavond voorzien van onderschrift Naar voorlopige schatting zal de omvang van het blad verdubbelen van 12 naar 24 pagina's. De kosten van deze uitgave zullen dus ook verdubbelen. We zullen dus op circa 8.400,- moeten rekenen Voorstel 2: Rimko vindt iemand die tegen een professionele vergoeding, door de fanclub te betalen, de geselecteerde bijdragen van het 'Liber Amicorum" op floppy zet NB. Eén ding is zeker: onze leden hebben hun contributie betaald en hebben er recht op om na 2 jaar weer eens een Boblad te ontvangen. Ik weet niet hoe het jullie vergaat, maar ik word toch wel behoorlijk nerveus van deze constatering. DE FANCLUBAVOND De laatste Fanclubavond (nr. 5) dateert van 8 mei 1998. Je zou kunnen zeggen dat we in deze wel op schema kunnen zijn. Maar ook hier gieren de zenuwen mij door de keel. Voorstel 3: De datum wordt vrijdag 21 mei 1999 Dit is de laatste mogelijkheid vóór het einde van de competitie (NAC-Ajax). Na de laatste wedstrijd heeft het geen zin meer, al was het alleen al omdat dan de winnaar van de Bobby Haarms Award, wie het ook zal zijn, dan uitgevlogen is. Eerder heeft ook weinig zin, omdat deze datum vandaag over precies 6 weken is Over 3 weken moeten de uitnodigingen op de post. De lokatie Er zijn in de opinie van Klaas en mij twee mogelijkheden 1. Het spelershome plus de persruimte.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1999 | | pagina 2