Was or in hot verleden één bedrijf geweest dat de Rai-cater.ng had ingeschakeld voor een groot personeelsfeest dan waren er ook nu wel weer mogelijkheden voor continuering. Ï4aar de gevulde jongens zitten te vaak in La percha o or. In ieder geval wil het bestuur Rob de Jong niet lastig vallen. Tevens heeft het BHFC bestuur de buik vol van de laatste 2 Gala's. Die waren te decadent. Vandaar het idee om weer een echte fanclub avond te houden en wel in de cantine van de "Toekomst". Zoals de Assessor declameert:" Da Toekomst is het hart van Ajaxl" Het bestuur is enthousiast en krijgt er weer zin in. De AA vraagt zich af of het idee met gejuich zal worden ontvangen op het Delflanclplein. Tenslotte is het een ommezwaai van 100 graden. De rest van het bestuur wuift hot gesputter van de AA weg. Inwendig is de AA dolblij met dit besluit. Ook hij snakt naar een eerlijke en ECHT gezellige avond Nadat Bob over de plannen is ingelicht en hij een datum heeft geprikt zullen vHans en Klaas de beheerder van de Toekomst, Ruud Verschoor, bonaderen. Het bestuur zal Bob beinvloeden met 2ijn kous voor do Bobby- Award. Het bestuur vindt dat Litmanen nu aan de beurt is. Hans en Klaas zullen Jaap de Groot opporren om de Award meer in de publiciteit te brengen. Tenslotte is het een prachtig kunstwerk en ia het idee er achter ook uniek. Het bestuur is hot er over oonB dot het beeldje meer allure moet krijgen. Bestuur ziet do fanclubavond voor 100% zitten. 6 Rondvraag. De praeses heeft een vraag over "De Meersmiddenstipfoto" Ruud Voll heeft de negatieven. Het probleem is, wie belt do man? De Vice plaatst een volle grap: Ruud wordt blijkbaar niet voor Voll aangezien. Er blijken meerdere leden naar de foto te hebben gevraagd.. Er wordt geopperd om na de fanclubavond oen nabestellingsavond te organiseren. Het zal de AA wederom worst wezen want ook op die ioto staat hij weer achter een wit laken op de achterkant. Om de leden te informeren wordt besloten om in het volgende Bobblad een aankondiging te plaatsen waar en hoe men de foto kan bemachtigen. Vice Praeses heeft toch een vraag: Wanneer komt het volgende Bobblad uit? De AA heeft een geestige maar dan ook een zeer geestige opmerking. Zelfs bij het tikken ligt hij krom van het lachen over zijn toetsenbord. Hier is zijn waanzinnig leuke opmerking: Na de competitie 1 Effe do tranon uit m'n ogen vegen. Amsterdam 5-11-1997. Jaap Stobbe Ab Actis

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1997 | | pagina 4