2 D De foto's van Riemer van der Velde en Bobby Haarms, De Praeses enFiscus willen dolgraag een afdruk want zij staan beiden op de kiek. De Vice en de AA tonen geen interesse want zij staan op de achterkant achter een wit laken. 3 Notulen vergadering dinsdag 11 maart 1997. De notulen worden blindelings aanvaard. Logisch die waren van de Praeses himself. 4 Bestuursbeleid. Het bestuur heeft zwaar de kolere in. Werkend lid Pootjes heeft zich bemoeid met het Bobblad. Dat scheelt zou je zeggen. Ja in de clubkas. Er ligt nu namelijk een rekening van fl 4433,38 to waohten op betaling. De vice praeses rekent uit dat dat neerkomt op 23 gulden voor een Bobblad. Dat is de prijs die men er over 25 jaar voor moet betalen als collector's-item. Het bestuur hooft er maar óén woord voor: "SCHANDE"I Ineke informeert bij Litho Partners naar ander kootonplaatje Daarna schrijft Klaas een brief aan Poot. De strekking van de brief zal zijn: "Wij kunnen do koston niet aan en moeten een andere oplossing zoeken. Wij hebben een offerte van X bedrag van een ander bedrijf. Kan jij het voor minder?" Klaas zal Liesbeth van Warmerdam benaderen voor een ontwerp van het blad. Zuippauze. Klaas vertelt verhalen over zijn bezoek aan het Ajax museum. De oproep tot vervangers voor de bestuursfuncties loopt niet storm. Om niet te zeggen dat het windstil is. Wat doen we? Eindigen we met ons eigen ploegje of....? We besluiten geen vervangers te zoeken. We stoppen 8 maart 1999. Bob is dan 63. (Dat is toch nog een lange weg, maar ja) Het idee wordt geopperd om de Fanclub op internet te plaatsen. 5 Gala 4 Het tijdstip geeft veel problemen. De AA en Vice zijn tegen het idee om het Gala voor de winterstop te houden. Te veel werk in een te korte tijd. Er wordt besloten dat Bob een datum moet prikken na de ijstijd. De grote vraag is of Rai catering mogelijkheden ziet om de catering wer te verzorgen. De afgelopen keren hebben ongeveer 30 duizend gulden per Gala gekost. Rob de Jong kan het niet tegenover zijn raad van bestuur verantwoorden om nogmaals op dergelijke manier uit te pakken.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1997 | | pagina 3