een prestatie op niveau Beton- en utiliteitsbouw Grond-, weg-en waterwerken aannemingsmaatschappij VBK Hoorn bv HOORN Het is kwart voor vier in de middag en ik bevind me op 11.900 meter boven Siberië. Bob bevindt zich nog hoger: op 11.902 meter, wont hij vliegt eerste klos, in de bovenste etage. Een grote vertegenwoordiging van het bestuur zit in de KLM- Jumbo die met Ajax en de pas verworven Wereldcup boven onher bergzaam gebied aan het rondcirkelen is, in afwachting van de toestemming om door te vliegen naar Amsterdam. Wat doe je daar oan als passagier? Niets. Het is ook nog veel te vroeg om een succesvolle poging tot slapen te wagen, dus we holen een pilsje, nemen pen en papier, en zetten ons aan onze taak als praeses om u van de bestuursuitbreiding op de hoogte te brengen. Met z'n vieren zijn we met Ajax meegereisd naar Tokyo: Hans Melissen (vice-praeses), Klaas Vos (assessor) en het nieuwe bestuurslid Evert Vermeer, wiens titel "Assessor 2" is geworden. Hij zal - samen met Hons Melissen - Klaas Vos steunen bij het realiseren von dit Bobblad, en het bestuur, met zijn/haar structu rele tijdgebrek, bijspringen waor dat verder nodig is. Bijvoorbeeld bij de organisatie van de volgende Gala-avond, die wij op 17 maart o.s. zullen houden. Wat is er verder te melden? Ja, alweer een oproep. Het bestuur zoekt een vrijwilliger die thuis is in de computer (DOS), en die de ledenadministratie op zich wil nemen. Graog melden via ons postbusnummer. Het is inmiddels kwort over vier. De gezagvoerder richt zich per soonlijk tot de passagiers en meldt dot we op de terugweg zijn naar Tokyo. Rimko Haanstra (advertentie) Scoren met kwaliteit kernweg 37 postbus 174 1620 AD hoorn telefoon 0229 232804 telefax 0229 236985

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1996 | | pagina 3