4 Begroting rolt, maar blijkt niet rond. Dg Fiscus geeft wederom een prachtige immitatie weg. Ditmaal van een rekenwonder. Zij mist slechts 2000 guldenop de begroting. Een kniesoor die daar iets van zegt. 6. Bobblad. Praeses heeft artikel nog niet af, wordt aan gewerkt. Ab Actis is er nog niet aan begonnen. Zoals altijd het zelfde liedje. Veel beloven maar alles tot morgen uitstellen, met als eindresultaat dat er niets van terecht komt. Bravo AA! Assessor 2 heeft stuk bijna klaar, wordt andere dag verzonden. Vice Praeses heeft een artikel geschreven met titel "Bob-Job". Het stuk wordt voorgelezen. Rest van bestuur onder de indruk, alleen het eind maakt een discussie los. De hoofdpersoon blaast de kraaienmars en daar is men niet zo gelukkig mee. Ter plekke wordt het artikel door de VP aangepast. De hoofdpersoon leeft nu weer lang en gelukkig. Bestuur blij en tevreden. VP voldaan en trots. Onze Hongaarse correspondent Jan Zweegman heeft artikel ge schreven. Voor het leesgemak in het Hollands. Assessor 1 heeft een artikel over the old Dickie Schoenaker en over andere onderwerpen. Lid Albert Koster heeft een trilogie ingediend. De eerste zes jaar is het blad gevuld. De Bobstrip zal wederom het blad sieren. Assessor 1 blijkt in het bezit te zijn van oud foto-materiaal Waarmee hij het blad wil verluchten. De redactie wacht nog steeds op het dameshoekje van de Fiscus. Rest van het bestuur is ook zeer benieuwd. Praeses heeft foto's van de boekuitreiking gemaakt. Het resul taat is op kiekjes niveau. Maar beter wat dan niets. Van Vuurst heeft waarschijnlijk betere kwaliteit, maar die is net zo vlug als....de Ab Actis, dus... Er volgt een discussie over het plaatsen van een advertentie in het Bobblad waarin Bob's boek op de Gala-avond voor gereduceerde prijs aan de leden wordt aangeboden. Het bestuur komt tot het eindbesluit dat de leden het boek voor de normale prijs op de Gala-avond kunnen kopen, waarna Bob het boek kan signeren. Alleen die handtekening is de prijs al meer dan waard. De Assessor 1 zal Thomas Rap benaderen over een stand met boeken

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 5