3 De assessor 1 moet de KNVB nog benaderen voor een vertegen woordiger op de Gala avond. Wie o wie? Een onverlaat laat de naam van Arie v. d. Heijden vallen. Met een pestgang wordt die door de Vice Praeses van tafel geveegd. Volgens de VP is de, met een patserige streepsnor getooide, oud Ajaxied een grote hufterHiervan Akte. Wie het dan moet worden is nog een vraag en misschien voor de Assessor 1 een weet. De Praeses zal de lekkere stukken van de levende Juxebox in optie nemen. Hij wel! De Tombola moet weer ons kassucces worden. De Vice Praeses heeft met Bee Jee ook over Tineke's reisburo gesproken. Dat onderwerp ligt blijkbaar nog al zwaar bij Ajax. Bee Jee wil niet dat wij Tineke voor een hoofdprijs benaderen. Teqen Roever had men geen enkel bezwaar De VP heeft het plan om de heer Roever in Tokio te benaderen. Plan wordt goedgekeurd. Verder wordt Bob benadert voor Umbro prijzen en zal de Ab Actis bij Luc Riesenbeck informeren voor aantrekkelijke ge schenken. De Tokiovliegers blijken zo onbetrouwbaar als de neten want zij willen de reis uit de clubkas gesponsord krijgen. Er komt nu opeens ook volop leven in de Assessor 2. Overduidelijk staat hem het idee meer dan aan. De rug wordt gestrekt, de ogen gaan glimmen en ook zijn argumenten vliegen over tafel. De AA bekijkt meewarig zijn medebestuursleden en is vijfmaal tegen G. Begroting. Vice Praeses heeft na de wedstrijd Ajax-Grasshoppers met de heer J.A. van der Stege, direkteur van Reinbouw, gesproken. Hoe de VP het flikt mag Joost weten, maar hij lult de man wel minimaal 5 mille uit zijn zak. Proficiat! c o De heer v.d Stege had slechts één wens en wel de foto van bod met de kort geleden overleden heer Reijnders. Louis van Vuurst blijkt 30 afdrukken te hebben gemaakt. In samenwerking met Klaas zal de foto boven water komen. Fiscus wil besparen op bewaking. Een bewijs dat zij zich veilig voelt bij het bestuur. Zij moest eens weten. Edoch, Bee Jee heeft één eis en wel dat de CSU ingeschakeld wordt. Het is spijtig voor het bestuur, maar er komt toch bewaking en beveiliging. Arme Fiscus. Fiscus heeft Rob de VRies benadert en die zorgt weer voor de Flora Vice Praeses wil Wachtendonk proberen over te halen om zijn uitkoopprijs te verminderen. De AA heeft zo'n hoge hoed op van VP's aansmoesenierstalent dat hij vermoedt dat Wachtendonk zelfs nog een donatie doet. Post voor aankleding sportcafé moet hoger.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 4