2 A. Datum. Vice Praeses is op bezoek geweest bij Bee Jee Hille. De ver wachtingen van de VP waren niet al te hoog, dus viel de man alles mee. Bee Jee bleek niet alleen alles van de hockey stick te weten maar zelfs ook iets van onze specialiteit; voetbal. Hij gaat in ieder geval zijn stinkende best doen om 3 febr. te halen B. Lokatie. Bee Jee moet even met van Gaal praten over het sport-café. Zodra daar iets zinnigs uit komt kunnen wij plannen. C. Bobby Haarms Award. Inplaats van de eerder genoemde prijs van 2500 gulden, blijkt de kunstenaar zich vergist te hebben. Hij wist niet meer wat hij vorig jaar berekend had, dus gaf hij hem maar een slinger in het rond. De uiteindelijke prijs blijft 2000 gulden ex BTW. Luc Riesenbeck heeft reeds toegezegd de sponsoring voor het prachtige beeldje weer op zich te nemen.. D. Catering. Vice Praeses heeft nog niet zo lang geleden de heer van der Linden van de RAI Catering gesproken. Volgens hem is er geen vuiltje aan de lucht. Dat houdt dus in dat de RAI weer de catering voor zijn rekening neemt. Hen had wel liever een Maandag gehad, maar ja. Het bestuur voelt met ze mee. Maar is wel ziels gelukkig. E. Band. De band is moeilijk vast te leggen als er nog geen echte datum uit de hoge hoed is gevallen Zodra er enige duidelijkheid is worden ze gebeld. Ook voor hen geld natuurlijk dat de Zaterdag een moeilijke avond is. Dat is DE avond voor orkesten. Hopen dus maar. F. Programma. De Bunzingers willen graag komen. Zij staan al gespannen in de startbeugels. Zodra wij ze bellen laten ze de haring de haring (biologen gelukkig) en beklimmen ons Gala toneel. Assessor 1 heeft met Rap gesproken over een eventueel optreden van Armando. De Assessor kreeg het idee dat het een vrij dure grap zou worden. Dus wordt Armando van de lijst geschrapt. Mocht de avond op zaterdag doorgaan dan heeft de Vice Praeses een idee waarmee hij toch nog Paul van Vliet van het toneel kan plukken. Ondanks dat de man elke avond in "My Fair Lady" Higgins om zeep brengt, stelt VP voor om op de Gala avond een bommelding door te bellen, zodat Majoor Kees ons feest op kan vrolijken. God zegen beide grepen.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 3