6 Hans Op de vergadering van eind oktober moeten alle artikelen voor het Bobblad binnen zijn. Zoals het er nu uitziet wordt het een stevig blad. Hoe zal het eind oktober zijn? Praeses: Vraagt zich af waar de foto's van van Vuurst uit Boedapest blijven. Klaas zal Louis er op aan spreken. Vraag aan Vice Praeses: Of hij het adres van Henk ten Have wil doorgeven. Vice Praeses heeft dat gedaan maar onder invloed, ofwel lam. Twee vragen aan Assessor 1: A. Waar zijn de foto's van de Praeses? Die blijken nog bij de heer Pootjes te zijn. B. Hoe staat het met erelidschap van Johan Cruyff Vice Praeses en Assessor proberen geld los te weken uit de kas voor een snoepreisje naar het warme zuiden. De beide heren kunnen van de rest van het bestuur de boom in. Vraag blijft dus open staan. Er wordt nog driftig nagediscussieerd. De Praeses probeert de orde te herstellen en ramt met de eerder omschreven medaille op de tafel. Voordat de tafel in de vernieling ligt is de rust teruggekeerd. De Praeses leest nu voor. Niet uit eigen werk maar uit het Bobboek. Het behelst de vermelding over de Bobby Haarms Fanclub en de Gala-avond. Het bestuur is niet ontevreden over het stukje. De Assessor 1 heeft echter bezwaren. Hij kan zich niet zo goed vinden in de beschrijving van de schrijvers over de Bobby Award. De lezer zou er uit op kunnen maken dat wij het beeldje uit nood hebben gecreerd. De rest van het bestuur is het daar niet zo mee eens 10 Sluitinq. Om 23 uur 10 krijgt de tafel zijn laatste deuk te verwerken. De vergadering is gesloten. Jaap Stobbe. Amsterdam 15-10-1995.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 7