5 De Praeses ziet donkere wolken hangen. Wie neemt het adressen bestand van hem over. Vanaf januari #96 is hij bij gratie gods teveel bezig met bij gratie gods. De Ab Actis ziet de overname niet zo zitten. Hij mist de accuratesse van de Praeses. Dat wordt dan absoluut oorlog. De Fiscus stelt voor om alles handmatig te doen. Vier heren veren op. Helaas... zij heeft het over het noteren met de hand. Na ontvangst van de contributie stuurt zij de nieuwe leden de brief en het Bobblad. Praeses en Fiscus gaan zich samen buigen over het idee. De Praeses blijkt dus wel iets te zien zitten in het handmatige. De Assessor verwacht binnenkort een nieuwe computer te bezit ten. Hij wil dan eens in de maand de binnengekomen nieuwe leden back uppen. De AA zit door al die nieuwe termen met zijn oren te klapperen. Opmerking van Praeses: De donkere wolk wordt onheilspellend zwart. De Praeses ver trouwt zijn bestuur niet. Er wordt teveel op hem geleund. Het wantrouwen is terecht. De Praeses is de motor van de Fanclub. Als hij in 96 bezig is bij god in de gratie te komen moet de club zijn stuwende kracht missen. Het nieuwe lid en de vier oude bestuursleden begrijpen zijn angst. Misschien is het een idee om een advertentie in het Bobblad te zetten voor een inruilmotor Evert wordt Assessor 2 en levert hand en spandiensten. Tevens probeert hij het ledenbestand over te nemen op zijn apple'tje. Klaas wil door Rimko bijgewerkt worden. Het wordt wat laat. De AA begrijpt het niet meer zo goed. In ieder geval krijgt de Praeses het druk voordat hij met god in conclaaf kan. Assessor 1 biedt de Vice Praeses aan om eventueel bij te springen als de Praeses doende is met zijn serie. 8.Vaststelling datum volgende bestuursvergadering. 31 oktober '95. Uitwerken van de Gala-avond. 9Rondvraag Evert: Heeft aanmelding voor een nieuw lid. Klaas: Heeft een nieuw prominent lid gemaakt en wel, the good old Gerry Mühren. Ineke: Zij vraagt zich of de overige bestuursleden er iets voor voelen om als fanclub lid te worden van de supportersvereni ging. De overige leden zien dat niet zitten. Sorry Fiscus! Er wordt te veel heen en weer gepraat. De AA wil doorstomen want hij moet de andere dag vroeg op. De praeses is een tikkie op zijn pikkie getrapt en roept de AA tot de orde. Er is nog steeds maar één Praeses en dat zullen we weten. Terecht!

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 6