4 Idee AA om Armando met het zigeunerorkest van Tata Mirando te laten spelen. Klaas gaat proberen of dat via Thomas Rap voor een populair prijsje te regelen is. Volgens de Ab Actis komt zijn Praeses met een fantastisch idee: "De levende Juke Box". Ellen en Ivonne brengen een wereld act. Op een groot uithangbord staan een vijftig tal songs genoteerd. Tegen een bepaald bedrag kan het publiek een liedje aanvragen, waarna de dames de tune op originele wijze en uiterst muzikaal over het voetlicht brengen. Prijs van de act is bekend. F1 3000,- zonder toneelaankleding Vice Praeses stelt voor de dames door Reinbouw te laten spon soren. Hans gaat informeren. G. Begroting. Die kan met enkele aanpassingen overgenomen worden van verle den jaar. Fiscus schrikt zich kapot. Zij dankt God dat zij haar lokken laat groeien. Nu heeft ze tenminste wat om met haar handen in te zitten. Begroting '94 Waar haal je die in vredesnaam vandaan? De Praeses is wederom de reddende engel. Haar engel maakt een nieuwe uitdraai. Discussie of het bestuur voor de tombola een hoofdprijs aan Tineke's reis-buro vraagt of aan de Ajax sponsor Roeven. Luc Riesenbeck was verleden jaar zeer verbolgen dat het bestuur Roeveflf links had laten liggen. Eerlijk is eerlijk Tineke was linker en kwam als eerste met de aanbieding. De Vice Praeses werpt zich op om dit maal met RoevcftH te gaan praten over een eventuele aanbieding. Er wordt voorgesteld om Luc voor de feestcommissie vergadering uit te nodigen. Voorstel wordt aangenomen. H. Taakverdeling Zie punten a t/m g hierboven. Er wordt besloten dat de volgende vergadering voor de gala avond sponsors en hulpkrachten geregeld moeten worden worden. 7. Bestuursfunctie Evert Vermeer. De Assessor ziet zijn kans schoon om van de eindverantwoording van het Bobblad af te komen. Die verplichting hang als een looie bal aan zijn been. Evert ziet wel iets in een deling. Dat worden dus twee halve ballen. Vraag blijft open, wie bij de organisatie van het blad de kar gaat trekken. Evert stelt voor om een redactiecommissie in het leven te roepen en wel het driemanschap Hans, Klaas en Evert. De heren zijn het met elkaar eens. Er moet in november een blad komen.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 5