3 D. Caterinq Vice Praeses heeft de heer Rob de Jong, directeur catering RAI, bij de uitreiking van het Bobboek gesproken. De heer de Jong heeft toegezegd dat ook de tweede Gala-avond door de RAI wordt verzorgd. Vice Praeses heeft zulks zwart op wit. E. Band. Het bestuur is het er unaniem over eens dat de band van Paul Poulissen ook deze keer het muzikale gedeelte weer voor zijn rekening moet nemen. Fiscus komt met opmerking dat er leden hadden geklaagd dat er geen gelegenheid tot dansen werd gegeven. Fiscus laat door schemeren dat zij het daar wel enigszins mee eens is. Praeses gaat op zijn strepen staan. Ondanks al zijn zilveren, gouden en goud met diamanten medailles voor Ballroomdancing (verborgen achter het glaswerk) is hij fel tegen het dansen op de Gala-avond. Slechts één uitzondering wil hij maken en dat is een slepende Tango met Simone Tax. F. Programma. Bestuur is het er over eens dat de Bunzingers weer benaderd moeten worden. Klaas neemt dat voor zijn rekening. De Ab Actis oppert het idee om Willem van Hanegem uit te nodigen. De AA heeft van Hanegem ooit op de feestavond tijdens een Avro's sterrenslag, een imitatie van Joe Cocker horen geven. De rillingen liepen de AA toentertijd over de rug. Grotendeels door overdadig drankgebruik maar ook door de zeer sterke inleving en vertolking van van Hanegem. Bestuur reageert enthousiast. Jaap zal Willem benaderen. Hans informeert Youp van 't Hek en René Froger of zij de mogelijkheid zien een kort optreden te verzorgen. Het is reeds bekend dat als beide heren vrij zijn dat slechts op de Maan dagavonden zal zijn. Hoop doet leven! Jaap zal proberen Majoor Kees uit zijn tent te lokken. Als nieuw lid is Paul bijna verplicht enige Haagse klanken te produceren. Wie weet? Evert stelt voor iemand van KNVB uit te nodigen. Bestuur verrukt over het idee. Als et De Assessor heeft vele relaties, zo ook bij de KNVB. Dus Klaas neemt de taak op zich om de hoge KNVB Piet te vangen. Unaniem is men het over eens dat de Tombola weer moet draaien. Een betere geldmachine is er niet. Er wordt gesproken over een collectebus voor de Hongaarse school. De AA is bang dat men in Hongarije voor het geld aapjes gaat kopen.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 4