Presentatie van Bob's boek, ziet het lijdend voorwerp het liefst in Perche d'or qebeuren. Drank gratis. Wat wil je nog meer? Overleg zal uitkomst brengen. Klaas belt met Thomas Rap voor een afspraak in Perche d'Or. Praeses en Assessor zullen met Rap de details verder bespre ken. Datum van Fanclubavond moet ook op die avond doorbesproken en bekend gemaakt worden. De Assessor oppert het idee om Rap dan tevens te vragen of de Fanclub-leden voor een gereduceerde prijs kunnen intekenen voor het Bobboek. Rest van bestuur zit met glazige ogen van jaloezie te kijken. Eerlijk is eerlijk, het is een briljant idee. De Assessor krijgt vele pluimen in de kont gestoken. Hij glimt de bofkont! 9. Vaststelling datum volgende Bestuursvergadering. Hangt af van bovenstaande. Wordt dus nader vastgesteld. 10 Rondvraag. Praeses wil graag weten wie Henk ten Have is. De man heeft betaald maar volgens de lijst nog geen adres. Rest van bestuur blijft antwoord schuldig. Zal een moeilijke zaak worden. Praeses stelt voor de heer Pootjes tot werkend lid te bevorde ren. Rest van het bestuur is het daar mee eens De heer Blekkenhorst heeft via Klaas laten weten dat hij graag een uitnodiging wil ontvangen. (Wat voor een uitnodiging weet ik bij god niet meer. Help!!) De Vice Praeses wil dolgraag weten of de afrekeningen van de Gala-Avond in orde zijn. Op het ogenblik staan we fl 405,- in de min. Rarara? De Vice Praeses stelt verdere vragen over de boekhouding. De Fiscus krijgt spontaan een natte rug. Rarara? De Fiscus belooft dat het kas-overzicht de eerst volgende thuiswedstrijd overhandigd zal worden. Het laatste bericht van de avond is een zeer aangenaam be richt. De Vice Praeses maakt bekend dat de RAI de tweede Gala-avond wederom zal sponsoren. Joeghei, joeghee!! 11. Sluiting. Om 10 uur 30 sluit de Praeses de vergadering. Jaap Stobbe. Amsterdam 30 september 1995. Ik realiseer me dat ik rijkelijk vroeg ben met mijn notulen. Neem me niet kwalijk. Je bent snel of je bent het niet.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 4