De Vice praeses zal enkele gedenkwaardige woorden wijden aan het plotselinge verscheiden van de Heer Reijnders. De Fiscus mokt hevig. Om het eerste blad te sieren heeft zij haar negatieven uitgeleend, maar nog niet terug. Die zijn dus pleite. •Detokonaar Jan Maarten de Winter, topjongen bij Elsevier, tevens mede-oprichter van het "OOR" stelt voor om als vast item voor het Dobblad een "Bobstrip" te ontwerpen. Die mededeling brengt het bestuur in een juichstemming. 5a. Opmerking tussendoor. Tessel Blok liet weten dat Michael van Praag tevreden was over de sponsoring die door de Fanclub was aangetrokken. Het is niet noodzakelijk dat wij de zelfde sponsors hebben als A jax 6. Verzending Bobblad 2 Praeses heeft zich een floppy met een etikettenpakket aange schaft. Dat versnelt het werk. Instoppen, stempelen en etiket plakken en klaar is Kees. Hans informeert bij ABC naar de kosten van witte enveloppen met logo en port betaald. Oplage Bobblad 2 wordt vastgesteld op 250 stuks. 6a Advertenties in Bobblad. De vraag is, wie verzorgt de acquisitie voor de advertenties voor het Bobblad. De prijs per advertentie wordt gesteld op 150 gulden per kwart pagina per keer. Klaas belt René Kosmis. Jaap belt Tineke's Reisburo. 7. Ballotage c.q. ledenstop. Na enig verbaal geharrewar komt het unieke bestuur toch tot een beslissing: Kandidaten die zich via bekende kanalen melden worden zonder slag of stoot geaksepteerdAlleen als het een stoot is zal zij, helaas, door een, uit het bestuur geselek- teerde, ballotagecommissie even aan de ...tand gevoeld moeten worden De Ab Actis stelt zich schoorvoetend beschikbaar. Kandidaten die zich via een briefje aanmelden zullen door de overige leden van het bestuur bekeken worden. Het bestuur besluit om na 200 leden een wachtlijst in te voeren. 7a. Een kleine onderbreking. De consumpties komen door. Net op tijd voor de Ab Actis, want hij heeft een natte hand maar een droge bek. 8. Fanclubavondzaterdag 25 maart) presentatie biografie. Bestuur realiseert zich dat 25 maart voor de fanclubavond erg dichtbij is. Om niet te zeggen; heel erg dichtbij.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1995 | | pagina 3