2 De punten 6, 7 en 9 vallen in de diskussie samen. Lokatie blijft een probleem. Daar Luuk Riesenbeck nog geen informatie had over het Ajax- café, kon hij de zich suf bellende Vice-Praeses nog geen uitsluitsel geven. De V.P. heeft inmiddels wel inlichtingen over het prijsbeleid van Dick Wachtendonk (pachter van o.a. Ajax-café). Per bon rekent hij fl. 2,50. Voor zo'n bon kan men dan een zogenaamde kleine konsumptie bemachtigen (wijn, bier en fris drank Voor de hapjes is een prijs geclaimd van 10 tot 12,50 per persoon. Daarvoor levert Wachtendonk een bittergarnituur (pinda's en konsorten) en eenvoudige bekkenbranders. Programma is volgens bestuur geen probleem. Yoep en René zullen benaderd worden. Thijs heeft zijn bedenkingen over de bereidheid van deze vlakkeland mega-sterrenEnthousiasme van bestuur wordt ietwat getemperd. Gelukkig is de band geen probleem. Rimko en Hans kennen de uitstekende small-combo van Paul Poulussen, die voor fl 1750,- de sterren uit de hemel spelen. Niet duur...als er geld is. Het bestuur en verstrengeld feestkommissie-bestuur is het met elkaar eens dat, door de tijdvretende vakanties, de datum van de Gala-avond verschoven moet worden. Na veel gepuzzel wordt overeengekomen om 14 november 1994 als streefdatum te plannen. 8. Sponsoring. Met een natte vinger wordt geschat dat de Gala-avond meer dan 12 mille gaat kosten. Daar de kas van de Bobby Haarms Fanclub aan Anorexia-Nervosa lijdt, zal de pecunia uit andere zakken gepulkt moeten worden. Maar hoe?? Thijs, de man met ervaring, heeft grote rimpels boven de neus. Er ontstaat een Babyloni sche spraakverwarring. Enkelen (vooral de Fiscus) zien slechts een klare hemel. Helaas weet de Ab Actis beter. In het verle den werd zijn klare hemel voortdurend verduisterd. De A.A. probeert zijn ervaring en mening bij het bestuur en kommissie te slijten. Thijs brengt licht. Hij trakteert op ijs van Rimko's buurman. Na de heerlijke afkoeling neemt Thijs het heft in handen. Hij verschuift de vergadering naar punt 10. 10. Taakverdeling. Thijs verdeelt de kleine sponsoring-posten Ineke belt de Vries voor bloemen. Zowel voor de artiesten als voor de aankleding van de zaal. Verder neemt de Fiscus de bewaking voor haar rekening. Nou ja, ze belt Franklin Zwiers. Klaas benadert Bolle John. ABN/AMRO heeft in de persoon van Luuk Riesenbeck reeds toe gezegd het hesje te financieren.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1994 | | pagina 4