2 4. Vaststellen besluiten lijst t/m 2 maart 1994. Wordt verdaagd naar de volgende vergadering. 5. Bobblad. Het eerste blad kan met gemak gevuld worden. Redaktieleden van "Sportclub" hebben een prachtig inteview gehouden met een oude dokter van Ajax. Er ontstaat enige commotie over het feit dat de heren blijkbaar het interview in tweeen hebben gesplitst. Op deze wijze hebben ze ook een mooi stuk voor hun eigen blad. Slim maar gluiperig. Het bestuur is het met zijn Assessor eens dat zoiets geen pas heeft. Tenslotte heeft Klaas de knakkers op het spoor gezet. Het bespreken van de broodnodige binnengekomen advertenties veroorzaakt een verbaal geharrewar tussen de Fiscus en de vermoeide Agrespardon Assessor. Er wordt overeengekomen dat de coördinatie wat soepeler moet verlopen Foto's voor het bobblad worden uitgezocht. 6. Taakomschrijving van de leden van het bestuur. Ieder overdenkt zijn taak en zet het op papier. (Dat wordt lachen. (AA)) Wij zijn allen de vaders en een moeder en moeten het kind leren lopen. Wij willen allen doorgaan met de fanclub maar zoeken nu naar koters die al kunnen kruipen maar zich nog niet op de voeten kunnen voortbewegen. Waar haal je ze vandaan?! 7. Hypsos. Het eerdere idee van de Assessor om met Johan van der Water, Pootjes, Luuc Riesenbeck en Bob bij Pêche d'Or te gaan eten wordt door het bestuur met volle tevredenheid geaksepteerd De heren worden uit de kas betaald en het bestuur betaalt voor zichzelf. Dat zullen dan wel 5 voorgerechten worden. Hans neemt op zich om de - terecht - verbolgen Johan van der Water van Hypsos te bellen. Moedig! 8. Brief gemeente Amsterdam. Geaksepteerd 9. Afspraak Bestuur Ajax. De Vice-Praeses zal Arie van Eyden bellen voor een datum voor de afspraak. De belangrijkste vraag van het Fanclub-bestuur is hoe het Ajax bestuur bij onze Gala-avond betrokken wil worden.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1994 | | pagina 3