6. Bespreking konceptbrief en invul-formulier voor kandidaat- 1 eden Praeses dient koncept in van invul formulier Enkele flessen zeer drinkbare wijnen heeft het bestuur in een ietwat goede luim gebracht. Ideeën voor aanvullingen van het koncept worden dan ook overstemd door hilarisch gelach, doorge sproken. Desondanks wordt het Koncept met aanvullingen met algemene hikkende stemmen geaksepteerdDe Praeses zal zorg dragen voor uitdraaien van het nieuwe invulformulier en de verspreiding daarvan. 6a De Praeses deelt de achter hem staande serverende ober een nauwelijks merkbare, geraffineerde, elleboogstoot uit. De gebak kenaardappels eindigen dan ook op het vaste tapijt. Ook al wordt er aangenomen dat men in "La perche d'or" van de vloer kunt eten, besluit het bestuur toch de maaltijd boven tafel voort te zetten en komplimenteren de Praeses met het el leboogje. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Bij de laatste punten van de agenda neemt de gezelligheid de overhand. Vandaar dat die punten door elkaar lopen en sommige nauwelijks of niet behandeld worden. (Tenminste, dat was de belevenis van de Ab Actis) Opmerkingen tussen hap, snap en lach: Bobby is de kneedkom van het ontluikende Ajax-talent. Fanclub per dubbeldekker naar uitwedstrijden. Natuurlijk krijgt het lid korting. Bestuur wil aktie voeren dat Bobby zijn Column zelf schrijft met behulp van een korrektor. Oud Ajaxieden uit Lucky Ajax, zoals o.a.: Piet Keizer, Sjaak Zwart e.a. moeten worden benaderd om verhalen van vroeger op papier te zetten, of te vertellen aan redaktie van "Bobby Blad" Bobby Award wordt uitgereikt aan de meest getalenteerde youngster Bestuur denkt aan een jaarlijkse Bobbydag. Praeses is het er over eens, dat Bobby's boek door het bestuur gekontroleerd en goedgekeurd moet worden. Het bestuur vindt het logisch dat in het Bobby Blad artikelen verschijnen over Bobby als 37 jarige vakman en als levensgenie ter met een slok op. Zo leren zijn fans Bobby van beide zijden kennen.

Fanclub Bobby Haarms (1993-2000) | 1993 | | pagina 3