Nep is niet mooi Jonge vrouwen zijn lekker. Dat is algemeen bekend. Hoef je dus ook niet moeilijk over te doen. Alles staat, in plaats van hangt, nog op de juiste plaats. Plooien in de huid zijn nog afwezig. Gewoon lekker strak, je weet toch! Hoe jonger hoe beter. Hoewel hierbij aangetekend dient te worden dat een gezonde ondergrens wat leeftijd betreft geen kwaad kan. Deze is voor eenieder nader in te vullen. Maar goed, de bovengrens ligt toch echt wel bij een jaartje of 25. Ouder hoeft niet, necrofilie is niet gezond. Vaste waarden verdwijnen echter. Zeker in de loop van de jaren negentig van de afgelopen eeuw en de eerste jaren van deze. Kon je vroeger vasthouden aan bovenstaand beginsel,. Tegenwoordig vervaagt zelfs dit principe. De absolute grens van 25 is in de loop der jaren opgetrokken. Deels door de sportschool, deels door goede kleding. Daar is niks mis mee. Een ander verschijnsel doet echter zijn intrede: De Dokter-Schumacher-babe. De vrouwtjes raken in paniek. Te oud, is niet meer meedoen. De mokkeltjes die nog niet voorgoed achter het fornuis willen verdwijnen, grijpen naar het ultieme middel. Schumacher en zijn bende zetten het mes in het overtollige vlees. Stoppen siliconen op de door de man bewonderde plekken. En trekken recht wat is gaan hangen. Op zich niet verkeerd, maar mooi is anders. Nep, weet elke Ajacied, is niet mooi. Wij zijn kritisch, hebben verstand van mooie dingen en onderscheiden echt van fake. Hoe anders zijn mannen. Met de jaren komt de wijsheid. WC-tegeltjes verkondigen niet voor niets al jarenlang dat mannen knapper worden naar mate ze ouder worden. En of dit nu door de inhoud van hun portemonnee komt of werkelijk door hun uiterlijk doet er natuurlijk niet toe. Welke vrouw smelt niet voor de grijze coupe van een ervaren playboy? Een rimpeltje hier en daar geeft niet. De charme van de vele jaren levenservaring doet de ongemakken des tijds verbleken. Elke vrouw zal dromen van een gevorderde Griekse Adonis met mooie lange lokken en een stoere baard. Het is dan ook niet te verklaren dat het Ajax-bestuur zo'n vijftien jaar geleden zich gewend heeft tot de plastische chirurgie. Het mes werd keihard gezet in ons van levenser-

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2005 | | pagina 8