vervolg INBOX verder ook niet echt goed met Ajax, om het maar zachtjes uit te drukken. Zag net wel dat het aan deel Ajax op de beurs weer omhoog gaat. Toch nog goed nieuws, zucht... Peter Moe - 1 2"7 Waar klagen we over??? Beste Dapp're Strijders, Denkt iemand er wel eens bij na hoe goed wij het eigenlijk hebben in Amsterdam? Ik wil het niet hebben over de tsunami ramp ofzo, maar gewoon over het grote verschil tussen Amsterdam en de rest van europa. Neem als voorbeeld nou eens het altijd gezellige en pitores- ke Auxerre.. We komen daar aan, en lopen door het hele centrum heen in nog geen 1Q minuten. Een paar cafe's zijn bezet door ajax suppporters. Als we een uurtje later dezelfde ronde maken, zijn de meeste cafe's gesloten en staan de Ajax supporters buiten in de kou. 's Avonds willen we wat eten bij een pizzaria. Rond 1"7.3D geeft een gast in het restaurant aan dat hij om 1 B.OOuur open gaat. Na een half uur kou lijen komen we weer terug en blijkt dat die panne- koek helemaal niet open gaat. Van pure armoede maar een broodje Dónner gehaalt.Als je dit dan afzet tegen AmsterdamOp iede re hoek is een restaurantje, chi nees, mc Donalds, febo en noem maar op. Zelfs als er ergens rellen uit breken, dan nog kan je gewoon een pizza of hamburger halen. En wat is dat voor gelul dat de win kels in Frankrijk tussen de middag dicht gaan? Geen trek in winkelen de mensen die geld willen uitge ven? Wij leven in Amsterdam in een 24 uurs economie. In Frank rijk staan ze wat dat betreft nog stil. Zoals de beroemde Wim Zonne veld al zong..." Geef mij maar Amsterdam, dat is mooier dan Parijs. Met vriendelijke Groet, F.ranzoos Open sollicitatie? Het is een bekend geheim dat Arie van Eijden na dit seizoen waar schijnlijk zijn functie van Algemeen directeur van Ajax vanwege gezondheidsredenen zal opgeven. Inmiddels heeft Go Adriaanse een open sollicitatie gedaan naar die functie. In een gesprek met een journalist gaf Adriaanse aan dat een terugkeer naar Ajax onder de huidige directie absoluut niet aan de orde is. Dit omdat hij door de huidige beleidsbepalers is wegge stuurd. Indien zij hem nu weer voor die functie zouden vragen zou dat betekenen dat ze een eerder gemaakte fout zouden moeten toegeven. Dat zal nooit gebeuren dus wanneer Ajax Adriaanse weer terug wil hebben zou het bestuur zijn conclusies moeten trekken en op moeten stappen. Op die manier is er binnen de Ajax organisatie ruimte voor een terugkeer van Adriaanse die dan het liefst op de positie van algemeen directeur zou willen komen. Op die manier heeft hij dan direct zeggenschap over het te voeren beleid en kan hij zelf de technisch directeur en trainer aanstellen. Of dit voor Ajax en zijn supporters een goede keuze zou zijn is nog maar afwachten gezien het onmenselijke karakter van Co tegenover echte clubmensen als de koffiedame in Tilburg en onze Sjakie. Ben, vak 1 2B

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2005 | | pagina 30