ondanks dat hij heeft laten zien dat hij het niveau van Ajax aan kan, dus kijkt hij al uit naar een andere club. Nee Koeman je hebt leuk voort geborduurd op het fun dament van Adriaanse maar iets moois opgebouwd heb je niet. Het wordt tijd dat onze wegen schei den. Gegroet, Zijlijn Koeman en het vernietigen van Ajax e "trainer" Ronald Koeman weet het keer op keer weer klaar te spelen om weg te komen met zijn eigen onkunde op het hoogste niveau. Steeds ligt het aan andere dat het grote Ajax van weleer al jaren geen fatsoenlijke wedstrijd meer kan spelen. En fatsoenlijk bedoel ik mee: verzorgd samen spel, technisch hoogstaand, wils kracht om te winnen, Amsterdam se bluf, en last but not least weten voor wie je speelt je suppor ters. Laten we eens op een rijtje zetten aan wie het zoals heeft gelegen volgens de uitlatingen van Koeman in het verleden: Als eerste natuurlijk de spelers: slechte instelling ,niet goed genoeg voor het hoogste niveau, en gebrek aan professionaliteit etc. etc. Als tweede natuurlijk de TD CLvGÜ: doelstelling te hoog gegre pen, doelstelling bij stellen, ver keerde visie, uitlatingen die ner gens op slaan, bemoeizucht etc etc. Als derde natuurlijk de directie: geen geld voor aankopen, geen steun inzake Trabelsi, geen steun inzake verkopen van spelers, geen rugdekking bij kritiek van de media etc. etc. Als vierde natuurlijk de suppor ters: te weinig steun, alleen maar kritiek, geen verstand, spelers zichtbaar aangeslagen door nega tieve spreekkoren, fluitconcerten etc. etc. Als vijfde natuurlijk de media: sub jectieve beoordeling, suggestieve vraagstelling, roddels en achter klap etc.etc. Geen trainer van Ajax heeft in het verleden zoveel krediet gehad, van de supporters, de directie, de media en de spelers! De afgelopen jaren zijn de GOEDE wedstrijden van Ajax zelfs al op één hand te tellen i.p.v. twee. Het gerommel in de selectie gaat maar overloos door, het spel is niet om aan te zien, spelers aan en verkopen lukt maar niet, en daar beste Koe mandaar ben jij nu juist ver antwoordelijk voor! In Engeland noemen ze de trainer Managerhow to manage a team! ps. ik heb het vermoeden dat Koe man de kritiek van supporters aan zal grijpen als reden van zijn ver trek, het lag natuurlijk niet aan hem! Koeman weg, en de rest? Okee, Koeman mag dan weg zijn, volgens mij zitten er nog steeds mensen bij Ajax die ook hun ver antwoordelijkheid moeten nemen. Ik noem maar een Arie van E. Tij dens zijn voorzitterschap zijn nu al vier trainers versleten en het gaat □APP'RE STRIJDERS I B MAART 2005 23

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2005 | | pagina 29