INBOX Inbox bevat een selectie van mail- tjes en brieven van supporters die bij ons binnenkomen. De stukjes bevatten de mening van de schrij ver. Soms staan wij daar achter, maar soms ook niet. Dat is hier echter niet van belang, aangezien dit een klankbord van en voor Aja- cieden is. Wil je zelf wat kwijt, mail of schrijf ons dan gewoon. O ja, spelfouten hebben we laten staan. Mazzel, de redactie. Koeman en fluiten... Gister hoorde ik koeman zeggen dat WIJ al na 1 O minuten beginnen te fluiten. Dat dat niet goed voor de spelers is Calsof het aan ONS ligt]. Lees ik ook nog is dat jaakke zegt dat hij er wel iets van begrijpt aangezien het de laatste weken niet zo goed loopt. Dan wil ik tegen koeman zeggen dat wij niet na 1 minuten al beginnen te flui ten, nee PAS na 2 jaar. En jaakke het loopt al 2/3 jaar volkomen naadje. Sneijder krijgt steeds meer gelijk: F#CK YOU. Supportersmentaliteit: Cfluiten] Ik heb me afgelopen zondag ver schrikkelijk zitten ergeren aan de houding van het publiek van ons Aller Ajax. Na 1 O minuten begon nen de fluitconcerten en dat werd naar mate de wedstrijd vorderde steeds erger. Nu weet ik ook wel dat we als Ajax publiek verwend zijn en dat we al gauw lopen te zei ken als het wat minder gaat, maar het moet toch ook anders kun nen? Denken de mensen dat door te fluiten de spelers beter gaan presteren? Persoonlijk denk ik van niet. Juist als het wat minder gaat moet je je club op een positieve manier steunen om zo te probe ren de spelers over de moeilijke momenten heen te krijgen. Diezelf de mensen die met de rust nog op hun vingers stonden te blazen vlo gen elkaar juichend in de armen toen in de blessuretijd de 1 -O werd binnen geschoten, dus hoe hypocriet kan je zijn? Hopenlijk zal er ooit verandering komen in de mentaliteit van de supporters zodat Ajax bij buitenlandse spelers niet alleen bekend staat om de jeugdopleiding en de historie maar ook vanwege de supporters. AFCA vak 1 2B Koeman We moeten gewoon eerlijk zijn op 5 wedstrijden na, o.a. utrecht uit spelen we hele seizoen gewoon KUT. De spelers halen misschien BO°/c van hun niveau terwijl ze bij de nationale ploegen wel aantonen dat ze beter kunnen dan ze bij Ajax laten zien. Ik denk dat de con clusie inmiddels wel gemaakt kan worden dat Koeman dit team niet beter zal maken. Spelers als Van der Vaart, Maxwell, Mitea, Sne ijder en Rosales zijn stil blijven staan in hun ontwikkeling waar door het lijkt alsof ze er niets van bakken. Daniel de Ridder, een van onze groeibriljanten uit de jeugdop leiding, kan week in week uit minuten lang warmlopen zon der dat hij enige speelminuten krijgt. D'brien gaat naar den haag! De buitenlander die het meest Amsterdams is van de selectie laten ze gaan terwijl hij Ajax op dit moment geen eens geld kost. Rasmus Lindgren ook een groot talent weet niet of hij hier nog wel wil blijven omdat hij gewoon elke week wil voetballen. De trainer kan hem deze garantie niet geven

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2005 | | pagina 28