geen doorgang konden vinder AT5 belichtte de Ajax-suppor - en Vak 41 in het bijzonder eindelijk eens op positieve wij: en dan was er nog ons tripje naar Auxerre. De afgelopen weken was het zowel op het veld als op de tribu ne erg rumoerig. Inmiddels is de hoop op de landstitel vervlogen, is er geen mogelijkheid meer tot een mooi Europees tripje en is de enige prijs die we nog kunnen pakken de beker daten we dat dus maar doen heren spelers!]. Vak 41 heeft zich ondanks dit alles de afgelopen tijd toch weer ingezet om Ajax op positieve wijze te ondersteunen. Helaas werd weer eens duidelijk dat bepaalde instanties ons liever tegenwerken dan dat ze meewer ken, waardoor geplande actie geen doorgang konden vinden. AT5 belichtte de Ajax-supporters - en Vak 41 in het bijzonder - "ze Auxerre - Ajax Vol goede hoop en met veel zin werd er woensdagavond rond □0.30 uur vanaf de Arena koers gezet richting Auxerre. Vak 41 en de 415 Boyz hadden twee bussen vol weten te krijgen om Ajax ook in Frankrijk te steunen. Het beloofde een mooie trip te worden. Onderweg zat de sfeer er al goed in. Onder het genot van een biertje werd er lekker werden er Tifo- v=n buitenlandse clubs. De inzittenden van de bus sen hadden ook de primeur om als eerste de Vak 41 O documen taire van AT5 te zien. Dit was dan ook een van de weinige momenten dat het stil was in de bus. ledereen zat te kijken naar een prachtige documentaire. We willen bij deze AT5 en vooral

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2005 | | pagina 22