nemen. Mooi niet dus. Het is kutnegt dat op voorsprong komt, en dat nog wel via ex-Ajacied Darl Douglas. De verdediging ziet er weer uit als een gatenkaas, vermoeiend. We mogen nog blij zijn dat het geen 0-2 staat voor rust. Pienaar maakt na rust de 1-1 nadat een schot van Sneijder ver keerd wordt verwerkt. Luinge laat kutregt er weer lekker op los trap pen, terwijl Ajax constant wordt teruggefloten. Tell us something new. 1S 09-04 ado den haag - Ajax 3-3 De wedstrijd die een vreselijke discus sie tot gevolg zal hebben. En het leek nog wel zo mooi te worden. Vrij sim pel lopen we uit naar 0-3, en dat zon der Zlatan. Nog voor rust scoort huurling Van der Gun de 1 -3. Niks aan de hand denk je dan. Maar Ajax speelt slap na rust en roept het onheil over zich af. Vlak voor tijd valt de 3- 3. De hopjes janken nog weken na dat het niet eerlijk is dat zij er uit worden gepikt om de spreekkoren aan de orde te stellen. En dat dat door het gepiep van Van der Vaart en Koeman komt. Niet piepen hopjes. De spreek korendiscussie is inderdaad zinloos, maar niet weer als een klein kleutertje gaan wijzen naar anderen [voorname lijk naar "ons"). Maar dat zijn we onderhand wel gewend... 15-CS-04 Ajax - Juve O - 1 Echt weer zo'n wedstrijd. Je hebt het gevoel dat je beter bent, Ajax speelt een goede wedstrijd, vooral in de tweede helft, maar toch verlies je weer met 0-1 Om doodmoe van te worden. Nedved scoort een geweldige goal. Zlatan wordt uit de wedstrijd gespeeld door Grygera. Maar je vraagt je toch af hoe het was gelopen als Zlatan aan onze kant had gespeeld. Voor als koop je alleen niks, zeker geen drie punten. 1S-CS-04 FC Den Bosch - Ajax O - 5 Een makkelijk dagje in de Vliert. Vrij simpel worden de Bossche bollen opgerold, en zowaar worden we eens op wat doelpunten getrakteerd. Na drie wedstrijden zonder winst zowaar een overwinning. En doordat kutregt de kakkerlakken met 3-D verslaat in de kuip Cl), krijgt het dagje net ff wat meer glans. S5-09-04 Ajax - Roda JC 1 - O Ajax speelt een behoorlijke wedstrijd. Roda wordt de eerste helft met de rug tegen de muur gezet, maar Ajax komt niet tot scoren. In dit soort duels mis je dus duidelijk een spits. DAPP'RE STRIJDERS 12 DECEMBER 2QB4 9

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 9