DE EERSTE HELFT Nou de winterstop weer nadert is het weer tijd om terug te kijken op de eerste helft van het seizoen. En wat kwamen we er weer bedrogen uit. Als we alle verhalen moesten geloven, dan had de competitie niet eens gespeeld hoeven te worden. Wij zouden toch wel met twee vingers in de neus kam pioen worden. In principe is er niks mis met een stukkie arrogantie. Maar uit het verleden weten we dat dat vooral verkeerde gevolgen heeft bij het bestuur. Die denken dan dat het weer hoog tijd is om één van de steunpilaren te verkopen. En ja hoor, nu ook weer! Weg was Zlatan, naar Champions League concurrent Juve. En waarom zouden we ons huiswerk doen en een paar opvolgers op een lijssie hebben staan? Nee hoor, niet nodig. Geld is belangrijk, een dominant spelend team toch zeker niet? En weg was ook meteen Van Gaal. Wat er over bleef? Vooral veel teleurstelling... 15-0S-04 FC Twente - Ajax 2 -3 Wat in de eerste helft een makkelijke wedstrijd lijkt te worden, wordt na rust nog verdomd lastig. De Mul scoort een schitterende O-I voor rust, Van der Vaart maakt er vlak voor rust Q-2 van en Zlatan lijkt na rust de wedstrijd op slot te gooien met de 0-3. Maar Ajax laat Twente tot 2-3 terugkomen. Verder komt het niet. De eerste drie punten zijn bin nen, maar vraag niet hoe. 22-OB-C4 Ajax - NAC Breda B - 2 De wedstrijd die de boeken in zal gaan als het Doelpunt van het Jaar. Er is licht gefluit voor Zlatan na alle ophef die er gemaakt is in de media na de wedstrijd Zweden - Nederland. Alle criticasters wordt echter op de juiste manier de bek gesnoerd. Met volle overgave scheurt, sleurt en scoort de Zweed, en de 5-2 is in één woord schitterend. Hij slalomt als een skiër langs alle verdedigers en met een bekeken schuiver geeft-ie NAC het nakijken. Later zal blijken dat het een afscheidscadeautje is. Maar deze goal vergeten we niet zo snel.. 29-DS-04 Ajax - kutregt 1-1 Met de Johan Cruijff Schaal nog vers in het geheugen ontvangen we weer kutregt in de Arena dus we hebben nog wat recht te zetten. Daarbij heb ben zowel de pedo's als de kakkerlak ken punten laten liggen, dus een ideale mogelijkheid om afstand te

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 8