Nog een paan wedstrijden en het is [ein delijk] tijd voor de winterstop. We hebben een niet al te leuke eerste seizoenshelft gehad, dus even een pauze, extra trai ning en wat nieuwe energie kan geen kwaad. En wie weet wat Koeman voor ons in petto heeft, misschien wel een nieuwe superspits. Anyway, dit fanzine is de derde en laatste voor de winterstop en er zullen er nog drie volgen in de tweede seizoenshelft. Om dit in goede banen te leiden kunnen wij jullie hulp goed gebruiken. Dapp're Strijders is van en voor supporters, dus schroom je niet en mail of schrijf ons als je wat voor ons wilt en kunt betekenen. Verkopers We zijn hard op zoek naar extra verko pers. Heb je een paar keer per seizoen voor de wedstrijd een paar uurtjes tijd over, meld je dan aan op post@dappre- strijders.nl of spreek één van de verko pers aan. De catering tijdens de verkoop is goed verzorgd, met name de joden- koeken vallen in goede aarde. Schrijvers Wil je dat jouw stukje een keer in het fan zine komt, schrijf dan gewoon een stuk je. Geen ervaring met schrijven? Maakt niet uit, probeer het gewoon een keer. Niet geschreven is altijd mis... Schrijf bij voorbeeld over jouw favoriete wedstrijd, het gevoel dat je daarbij had, waarom het zosn geweldige wedstrijd was, kortom schrijf "De wedstrijd van....". Maar je kan ook gewoon lekker kankeren op alles en iedereen - liefst onderbouwd - en het in een mooie vorm gieten. En voila: een column. Stuur je hersenspinsels door naar onze redactie: redactie@dapprestrij- ders.nl. En wie weet... Ons Boek 2DQ5 Aan het begin van dit seizoen hebben we een uniek fotojaarboek van en voor sup porters uitgebracht: Ons Boek 200<4 We willen dit boek zeker een vervolg geven: Ons Boek 20D5 [uiteraard]. Zoals de meeste van jullie weten is Ons Boek geschreven en gemaakt voor en door supporters. En dit willen we zeker zo houden, maar daar hebben we natuurlijk wel jullie hulp bij nodig. Heb je foto's van leuke, bijzondere, emotionele, opvallende of juist hele gewone gebeurte nissen voor, tijdens en na een wedstrijd van Ajax? Stuur ze op en vertel je ver haal erbij. Misschien komt jouw foto wel in het boek. Als je het niet opstuurt, weet je zeker dat het er niet in komt. Na het uitkomen van Ons Boek 2CDO<4 heb ben we veel reacties binnen gekregen. De meeste waren positief, maar er waren ook enkele kritische reacties. Gelukkig waren deze wel goed onder bouwd, zodat we er wat aan hadden. Kortom, help ons mee om Dns Boek 2005 tot een succes te maken. Foto's en teksten kunnen gemaild worden naar info@dapprestrijders.nl of je kunt het naar onze postbus sturen. En verder, niet teveel eten en drinken tij dens de feestdagen en na de winterstop gezond weer op... Mazzel De Redactie DAPP'RE STRIJDERS 12 DECEMBER 2ÜD4 5

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 5