stof maar van zeil dan is het raad zaam om de letters erop te tekenen met een dikke edding stift [te koop bij Hema, Bruna e.d.]. Een navulling voor je stift kan je o.a. kopen bij Henxs [kraam op het Waterlooplein]. Om het doek op te kunnen hangen kun je speciale ringen in het doek slaan, een setje zeilringen kun je kopen bij iedere bouwmarkt. Andere geven de voorkeur om een strookje stof op het doek te naaien [strookje loopt van de voorkant naar de achter kant waardoor je bovenaan een lus krijgt]. vlag en 1 met het oude Ajax logo. Met 2 fakkeltjes erbij was het een geslaagde actie en een goed begin voor de Tifosi! Dat was het dan weer, we wensen iedereen succes met het maken van een bandieri, spandoek of vlag en hopen na de winterstop weer een aantal fraaie resultaten te mogen bewonderen. Mocht je er niet uitko men mail dan met ons en vergeet niet: kwaliteit gaat boven kwantiteit! Ciao, Tifosi Vak 41 Q Voor ludieke- of actiedoeken die slechts 1 wedstrijd gebruikt worden kan je ook een behangrol gebruiken, dit is wat goedkoper en met een spuitbus kan je hier prima een tekst op 'schrijven'. Vergeet niet de boven, onder en zijkanten te voorzien van tape anders scheurt het. Handleiding vlag Het maken van een vlag is eigenlijk heel simpel, koop de gewenste kleu rencombinatie op de markt. Bedenk wel dat de stof licht moet zien anders wordt het erg zwaar zwaaien. Knip het uit op het goeie formaat (2 bij 2 voor Kaos, 4 bij 4,5 voor grote] en naai het aan elkaar. Eventueel kan je er nog een tekst of logo op naaien of met edding-stift tekenen. Voor een goeie vlaggenstok kan je contact opnemen met de Tifosi op het Vak of per mail! Website's www.tifosivak410.nl [Tifosi site] www.vak410.nl (Algemene Vak 41 O site] Forum www. maxximusnl/forum E-mail: info@vak410.nl [Algemene Vak 41 O zaken] Giften 5B BB BB "795 ten name van Vak 41 O, Amsterdam Uit de Oude Doos: Ajax - psv (25-1 1-2001 Dit was de eerste Tifo-actie in de 'his torie' van Vak 41 O. Er werd besloten om bij de ArenA een avondje te gaan knutselen. Het resultaat was dat er bij de wedstrijd tegen psv "7 banderi's met daarop de letters A F C A J A X werden getoond. Naast die banderi's was er ook 1 met de Amsterdamse DAPP'RE STRIJDERS 1 2 DECEMBER 2004 25

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 25