jJ At IP' f «te ^l I ■INl' 10 F 4 uit. Minder voor de sympathieke Yank. Iedereen zegt dat Ajax de weg omhoog weer heeft ingeslagen. Eerst zien, dan geloven. En daar is de wed strijd tegen de kakkerlakken een bete re graadmeter voor. 14-11-04 Ajax - kakkerlakken 1-1 □e Klassieker is weer eens aangebro ken. Voor de wedstrijd denken de kak kerlakjes wel ff drie punten te komen ophalen in Mokum. Kakkerlakken die arrogant naar "ons" toe komen, hoe zou dat nou komen? Maar dit is een wedstrijd op zich. Rosales scoort de 1 -□ na goed voorbereidend werk van Van der Vaart en Ananas. De 1 -1 ziet er weer erg onnodig uit: vlak voor rust mag Kut zomaar uithalen: de verdediging staat erbij en kijkt ernaar. Schijtsrechter Blinde Vink heeft er een aardig handje van om de kakker lakken in de wedstrijd te helpen. Al onze wissels komen door kakkerlak ken die Ajacieden de wedstrijd uit schoppen. Maar een gele kaart, ho maar. Die krijgen wij juist. En de media natuurlijk weer spreken van een geweldig fluitende Vink. Maar dan wel een vals fluitende blinde vink... SO-1 1 -O<4 De Graafschap - Ajax O - 5 Lekkere uitslag, maar dat gebeurt dan wel in de tweede helft. Want Ajax heeft het nog best lastig tegen de "superboeren" in de eerste helft. Na rust wordt er orde op zaken gesteld: twee keer Escudé CDRosales en Galasek geven de score een draaglij ker aanzicht. Maar de mooiste goal wordt gemaakt door een 1 "7-jarige: Ryan Babel. Hij maakt de bal mooi vrij en haalt verwoestend uit van een meter of 25 in de korte hoek, Van Dijk is kansloos. Op naar Juve, als we Koeman moeten geloven gaat Ajax vrijuit spelen. We zullen zien... 23-1 1-G4 Juve - Ajax 1 - O Vrijuit voetballen? Blijkbaar heeft Max well niet goed opgelet bij de Neder landse les, want om de bal zo simpel weg te geven en Juve vrijuit de 1 -O te laten maken... Ajax speelt zonder daadkracht en lijkt zich bij voorbaat al te neer te leggen bij een nederlaag. Om dan later te spreken van een redelijke wedstrijd... Tuurlijk, Juve is een topploeg, maar wij zijn Ajax. Geef de meegereisde supporters in ieder geval het gevoel dat ze niet voor de kat zijn kut een klein kapitaal hebben neergelegd om het hele pokke-end af te reizen. Waar is de branie?

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 12