weten niet waar ze het zoeken moe ten. Een goede overwinning die nog ruimer had kunnen uitlopen als Sne- ijder een penalty niet tegen de lat tikt. Maar de eerste punten zijn binnen, we hadden het niet voor minder gedaan. 24-10-04 pisvee - Ajax 2 - O Al tien jaar hebben we niet gewonnen hier. En dit jaar ook niet. De pedo's komen via een onschuldig ogend rol- lertje van Yo Fuk Lee Cof zoiets] op 1 - In de tweede helft staat Maxwell slaperig te kijken hoe directe tegen stander en hazebek De Jong de bal zomaar kan inkoppen. Vrij kansloze nederlaag. Ajax-onwaardig dus. Sail lant detail, zowel bij Ajax als bij de fabrieksclub moeten de keepers gewisseld worden. Niet dat het uit maakt. 31-10-04 Ajax - NEC 1 - O NEC moet een simpele overwinning zijn. Maar niet voor dit Ajax. Met een magere 1 -O worden de drie punten binnen de Arena gehouden. Overigens verdiend. Van der Vaart tikt halverwe ge de eerste helft bij de eerste paal binnen na goed voorbereidend werk van Maxwell. Alweer wordt ons een pingel onthouden, maar ook daar zijn we ondertussen aan gewend. In de tweede helft behoedt Stekelenburg Ajax voor een nederlaag. Een billen- knijp-wedstrijd, en dat is nergens voor nodig tegen NEC. □3-1 1-D4 Maccabi-joden- Ajax-joden 2 - 1 Heel veel supporters hebben uitgeke ken naar deze wedstrijd. Ook de Israëli kunnen niet wachten op de wedstrijd tegen het ook in hun ogen Joodse Ajax. De Israëli krijgen waar voor hun geld, de Ajax-supporters niet. Ajax speelt één van de slechtste wedstrijden ooit. Het enige pluspuntje is dat Daniël de Ridder de 2-1 maakt. Mooi voor hem, maar het is een schande om te verliezen van zo'n ploeg. De kans om de volgende ronde Champions League te bereiken is meteen verkeken. Bedankt. □7-11.Q4 Willem II - Ajax 1-3 Koeman heeft de ploeg na de schande van Israël op zes plaatsen omgegooid en dat was nodig ook. Willem II uit is altijd een garantie voor drie punten lijkt het. Dok deze keer laten de Til- burgers zich vrij simpel naar een nederlaag spelen. Al moeten we daar wel eerst weer een achterstand voor ombuigen. Maar voor rust laat Rosa- les al zien dat het een echte verster king is. O'Brien is er na een lange tijd weer bij maar valt weer geblesseerd APP'RE STRIJDERS 12 DECEMBER 2004 1 1

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 11