vervolg IDE EERSTE HELFT Roda weet na rust Ajax echter onder druk te zetten en vooral Koné speelt goed. Pijnlijk, daar hij bij ons had kun nen spelen. Toch is het een oud-Roda- speler die Ajax de drie punten bezorgd. Vlak voor tijd scoort Ananas met een bekeken schuiver de winnen de treffer. Gelukkig, drie punten en dat is al heel wat... 58-09-04 Moffen - Ajax 4 - Een schande. Om je zo te laten afdr ogen door een ploeg als bayern, toch ook niet in topvorm. Ajax is kansloos en laat zich genadeloos naar de slachtbank brengen. Waar de suppor ters hoopten op een lekker avondje in mofrika, komen ze bedrogen uit. Na de wedstrijd zegt Koeman dat "we" een aantal maatjes te klein zijn voor dit niveau. Een Ajax-onwaardige uit spraak. Dat weet ook Van Gaal, en hij stapt op. Oe lafheid druipt van het bestuur en Koeman af. Zo kunnen we weer lekker verder op deze weg. Zucht. 3-10-04 AZ - Ajax O - O We gaan weer naar Cootje toe. Dat een brilstand ook een leuk duel kan zijn, blijkt vandaag. Voor rust zijn de kaaskoppen iets beter, na rust is Ajax de bovenliggende partij. Dat Ajax een overtalsituatie [Jaliens moest in de 68e minuut van het veld met rood] niet kan uitspelen is wel zorgwekkend. Maar al met al mogen we "tevreden" zijn met een punt. Alleen zijn wij Ajax en niet AZ. Wij eisen altijd drie pun ten. 16-10-04 Ajax - SC Heerenveen 1-3 De ongeslagen thuisreeks sinds december 2002 komt ten einde. En vooral de manier waarop is ontluiste rend. Ajax leidt veel te veel balverlies. Toch komen we voor rust op voor sprong dankzij Ananas. Na rust wordt die voorsprong echter omgebogen. Vrij simpel worden we naar een neder laag gespeeld. Schandalig. De eerste witte zakdoekjes gaan al door het sta dion heen, en terecht. Want dit kan dus niet! 19-10-04 Ajax-joden - Maccabi-joden 3 - O Ajax maakt er een lekker avondje van. Alle twijfel over de uitslag wordt bin nen no-time weggespoeld. Ajax zet de Israëli van meet af aan vast en die

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 10