I Welkom. Na een periode van afwezig- 1 heid zijn wij er weer! Het is een rumoerig competitiebegin geweest. De verkoop van Zlatan, de rellen bij Ajax-Juventus, de combi-acties in Enschede en Alkmaar, het verlies in Munchen, het drama rond Trabelsi, het vertrek van Van 't Schip en Van Basten, de aankondiging van play-offs door de knvb..kortom veel shit. Daarbij vond men het blijkbaar nodig om het honk voor bepaalde tijd te slui ten. Hopelijk wordt deze beslissing snel ongedaan gemaakt. Ook was er het heengaan van de ras-Amsterdam mer André Hazes, iets wat vele Aja- cieden heeft geraakt. Er waren ook leuke dingen zoals ons eigen supportersboek.."Ons Boek 200A"maar ook op de valreep het afscheid van de F-side voor Jari Lit- manen. Door dit alles zijn er wellicht wat minder plaatjes en kleuren dan normaal, jammer dan. Maar het aller belangrijkste is dat we weer uitgeko men zijn, fanzine nummer 1 1 alweer. Voor de komende winterstop komen we nog één keer uit en na de winter stop nog vier keer. Dat zal voor ons wel even aanpoten zijn, maar we halen dan wel ons doel: zes fanzines per sei zoen. De verkoopdata staan vermeld op onze internetsite. Hou er wel reke ning mee dat er misschien nog iets verschoven gaat worden. Dat ligt onder andere aan eventuele verschui vingen van wedstrijden, door burge meesters en de knvb. Dok de Cham pions League kan nog roet in het koosjere eten strooien, althans als je in sprookjes gelooft... 'Verder zijn we voor de komende fanzi nes nog op zoek naar mensen die ons willen helpen met de verkoop van het fanzine, het schrijven van stukjes, het aanleveren van foto's, et cetera. Alle ideeën zijn welkom, dus schroom je niet en schrijf of mail ons gerust. Kri tiek is uiteraard ook welkom, maar wel graag onderbouwd, zodat we er wat mee kunnen. De mensen die regelmatig onze site in de gaten houden weten dat we enige tijd terug begonnen zijn met een "Sta- kings Toto". Hier kon men voorspellen of een wedstrijd gestaakt zou worden en zo ja, in welke helft. Helaas bleek dit geen succes te zijn. Geen enkele wedstrijd werd gestaakt, ondanks toezeggingen van de knvb, clubs, bur gemeesters en scheidsrechters. Deel nemers aan de toto kregen dit door en wij konden toen geen winst meer halen uit dit ogenschijnlijk lucratieve spelletje. Jammer, maar helaas. Ook bleken er mensen te zijn die probeer den vals te spelen. Zo zagen wij scheidsrechter D. Jol bij verschillende wedstrijden supporters ronselen om met hem samen beledigende teksten te scanderen. Wij hebben dit inmiddels doorgegeven aan de knvb. Een sta dionverbod is onderweg. Tot slot willen we iedereen een leuke wedstrijd toewensen en veel leesple zier. En wat we al eerder zeiden, tips zijn altijd welkom. De Mazzel, Redactie DAPP'RE STRIJDERS I 1 B OKTOBER 2004 5

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 5