INBOX Met de regelmaat van de klok krijgen wij emailtjes binnen over zaken die Ajax supporters bezighouden. Vanaf heden zullen wij een selectie hiervan in het Fanzine opnemen. STAAN VOOR JE GELD Hierbij wil ik een klacht indienen aangaande de manier waarop de combi rond de wedstrijd Ado Den Haag - Ajax werd georganiseerd, en dan metname de terugreis in bus nummer 1 "7. Bij de terugreis was het namelijk aanzienlijk drukker in bus 1 7, zo druk zelfs dat er voor minimaal 3 supporters [waaronder ik] geen zit plaats meer beschikbaar was. Raar, aangezien er op de heen reis zelfs nog enkele plaatsen over waren. Dit wat navraag begreep ik dat er een aantal mensen van sup porterszaken extra aan boord waren, als mede één of meerdere extra stewards, en ja, dat zit zo'n bus al snel overvol. Het is voor mij onacceptabel dat supporters die veel geld betalen C€ 27,27 voor een combi waarbij het wedstrijd kaartje 'slechts' 9,60 is] de dupe worden ten gunste van medewerkers van Ajax en betaalde stewards. Bovendien vraag ik mij af waarom er wel plaats is in het vak voor medewerkers van supporters zaken, terwijl er enkele dagen eer der 5D supporters, in bezit van omwisselbiljet, van dezelfde afdeling te horen krijgen dat ze niet mee kunnen, omdat er teveel kaarten verkocht zijn. In mijn ogen is dit onverkoopbaar naar de trouwe aanhang van onze club. Nogmaals, de supporters betalen buitensporige bedragen om uitwed strijden zoals tegen Ado te mogen bezoeken. Je zou dan toch ook mogen rekenen op enige service en kwaliteit, en minimaal op een zit plaats bij zowel de heen als terug reis. De service en kwaliteit is helaas al langere tijd ver te zoeken, en nu ben je dus ook al niet meer zeker van je zitplaats. Het is bovendien onverantwoord dat Ajax op een dergelijke wijze omgaat met de veiligheid, de wegenverkeerswet verbiedt immers niet voor niets dat er meer perso nen worden toegelaten dan het aantal beschikbare zitplaatsen in een touringcar. Het feit dat een combi naar Den Haag noodzakelijk is begrijp ik uit het oogpunt van vei ligheid, het is dan alleen zeer teleur stellend om te moeten constateren dat medewerkers van Ajax suppor terszaken en stewards het niet zo nauw nemen met de veiligheid van de meereizende supporters. MvdB TRABELSI Weet niet of het klopt maar hoor net bij Voetbal Insite dat die kut egyptenaar nog een verbeterd con tract heeft gekregen van Ajax ook! 11111 De clubleiding heeft besloten dat de aanbieding die ze hebben gedaan om hem te behouden is blijven staan ondanks wat hij heeft gedaan en gezegt! 11 Het is nu echt te bizar voor wor denIk hoop dat jullie iedere supporter zover kunnen krijgen om hiertegen te protesteren, dit kan niet langer! 111 Wanneer traint hij voor het eerst??? Kunnen we voor een warm welkom zorgen....

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 32