2B-09-2D0Z Bayern München - AFCA Maandagmorgen vroeg vertrokken wij al met onze bus richting Zuid- Duitsland, zodat we 's avonds alvast even de stad konden gaan verkennen. e heenreis was zoals altijd weer een gezellige. De eerste biertjes vlogen er onderweg zeer goed in en je kan je dus indenken dat het denk en praat niveau zienderogen daalde bij elke kilometer die gereden werd. De reis naar München is zo'n 9DO KM en meer hoeft er dan ook niet gezegd te worden. Onderweg waren er weer de gebruikelijke stops, wat voor velen het sein was om even proletarisch te gaan shop pen. Toen we ons spandoek tijdens een tussenstop gingen spuiten Czie foto] bleek wel in wat voor toe stand een aantal al verkeerden... Een enkeling zette nog een AFCA tag op de muur bij het tankstation. Dit veel echter niet in aard bij het ideale Duitse koppel. Ideaal ja, want zoals men van huis uit heeft geleerd speelden zij het door aan de plaatselijke polizei. Die kwam dan ook enige tijd later aandraven, ledereen werd gefouilleerd en onze kunstenaar werd meegenomen. Tij dens het fouilleren werd ook nog een Idiana Jones-achtig mes gevon den [altijd handig in het gevaarlijke Zwarte Woud] en ook de eigenaar hiervan werd meegenomen. Dat Duitsers ook echte joden kunnen zijn bleek even later toen we de boete gepresenteerd kregen. Als er een boete betaald zou worden van B meier zouden de jongens vrij komen. Na dat oom agent de betaalde boete in eigen zak gesto ken had werd onder een kleine escorte van de polizei weer verder koers gezet richting München met het complete gezelschap. Al met al dus al een aardige vertraging opge lopen, maar goed de verdere reis verliep voorspoedig. Eenmaal aan gekomen bij München begon de ellende weer. We waanden ons weer even circa '40-'45. Je raadt het al, de bus werd wederom aan gehouden en weer werd iedereen gefouilleerd. Vrij apart dat de wiet die bij de eerdere aanhouding in ons bezit gehouden mocht worden nu opeens niet door de beugel kon. Zo werden twee van ons met hand boeien aan een hek geketend en later meegenomen naar het bureau. Bij zo'n gezellige ontmoe- □APP'RE STRIJDERS I 16 OKTOBER aOO4 29

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 29