weer terug op Vak 41 O - erg mooi uit met een honderdtal klei nere vlaggen die een wit-rood- witte choreografie vormden. Tij dens de CL wedstrijd tegen Juventus werd ook groot uitge pakt met een doek van 7,5m bij 40 met op een rode achtergrond in het wit Vak 41 Q met daar tus senin het logo van Vak 41 Het maken van dit doek kostte onge veer 50 manuren werk en er werd met zes fanatieke TIFOSI drie dagen aangewerkt. Helaas vonden enkele bobo's [noodzakelijk kwaad] en andere 'medesuppor ters' het nodig het doek al vrij snel na het te hebben laten zak ken te vernielen omdat hun zicht voor korte tijd belemmerd werd. Naast het grote doek waren er nog twee spandoeken gemaakt met daarop de teksten: Juventini PAZZI Dl MEDA en B. W. Figh ters: TIFOSI SI! ULTRAS NO. Dit was gericht tegen de Tifosi van Juventus. Om de bobo's duidelijk te maken dat wij het vandalisme van hun kant en het op deze manier belemmeren van het creëren van meer sfeer in de Arena niet waar deren werd besloten om dit tegen Roda JC doormiddel van actiespandoeken kenbaar te maken. Op drie doeken: 'Vak 41 O niet kapot te krijgen', 'bobo's: Noodzakelijk kwaad' en 'bobo's: 41 euro rek. 5B.B8.BB.795' lieten wij zien dat wij hun gedrag ronduit schandalig vonden. Ook werd tijdens deze wedstrijd stil gestaan bij het overlijden van André Hazes: Mokum is eenzaam zonder jou! Ook op merchandise gebied kan je van ons weer een aantal leuke producten verwachten, waaron der Tifo DVD's van buitenlandse clubs! Uiteraard tegen een sup- portersvriendelijke prijs. Ook zul len oude producten zoals de trui en en de gouden tijden kaartenset verkocht worden. Houdt hiervoor de site in de gaten! Al met al moge duidelijk zijn dat wij er weer klaar voor zijn. Ook een aantal mede 41 O-ers heeft de zomer gebruikt om aan nieuwe bandieri's, vlaggen en spandoeken te werken. Wij willen hen complimenteren met de veelal mooie resultaten en hopen ze vaak op het Vak te mogen bewonderen. Wij hopen dat een ieder blijft klussen zodat we onze uitrusting kunnen blijven uitbreiden om zo origineel en up- to-date te blijven. Ook Vak 41 5 is goed bezig dus ook aan hen een compliment, ga zo door jongens. Wij hopen dat andere vakken het initiatief van Vak 41 5 volgen. Met een klein groepje fanatiekelingen kan je een hoop leuks maken en trek je andere mensen ook over de streep. Dus vorm een groepje en ga aan de slag met het maken van een spandoek, bandieri of vlag [zie de site voor hoe je dit het beste kan doen] en zorg ervoor dat de hele Arena er wit-rood-wit uitziet! Succes hiermee en tot de volgende keer. Ciao, Tifosi Vak 41 O Website's www.tifosivak41D.nl [Tifosi site] www.vak410.nl [Algemene Vak 41 site] E-mail: info@vak410.nl [Algemene Vak 41 O zaken] info@tifosivak410.nl [Tifo gerela teerde zaken/vragen, Tips etc.] Giften: 5B BB BB 795 ten name van Vak 41 O, Amsterdam

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 24