2004 in de wedstrijd tegen Panathinaikos maakt de combina tie zijn debuut. Het nieuwe cuptenue is medio september verkrijgbaar en zal in beperkte oplage verkrijgbaar zijn. Het shirt kan vanaf vandaag al gereserveerd worden via de online shop of via Ajax Direct op 0900- 20D 22DD. www.ajax.nl Amsterdam, 22 juli 2004 Afgelopen maandag is het Cupte nue op de Ajax-site onthuld. Nooit eerder had Ajax een derde sei zoentenue. Het Cuptenue is medio september te koop in de Official Ajax Fanshop in de Amsterdam ArenA en bij Ajax Direct via telefoonnummer OSOD - 200 22DO. Enkele dagen na de onthulling blijkt het Cuptenue een groot succes te zijn. Het is name lijk mogelijk om het shirt middels een voorinschrijving te bestellen in de Online Shop van Ajax Direct. Deze voorinschrijving loopt enorm hard, elke dag stijgt het aantal bestellingen. Zorg daarom dat je er snel bij bent want het Cupte nue is een limited edition, de opla ge is dus beperkt! Wil je er zeker van zijn dat je het Cuptenue aan je collectie kan toevoegen, bestel het dan nu via de Online Shop of zorg dat je medio september in de Dfficial Fanshop bent, want op op! www.ajax.nl Amsterdam 5 oktober 2004 De gelijkenis van het zwarte Ajax- tenue en het zwarte Bayern Mün- chen-tenue is op zijn zachtst gezegd ongelukkig te noemen. Bayern München heeft, zo kwam Ajax enkele weken geleden te weten, een nagenoeg zelfde shirt als Ajax gekozen waar ze zo mogelijk al haar UEFA Champions- Leaguewedstrijden [thuis én uit] in zullen spelen. Zwart is helaas geen unieke kleurstelling in het voetbal www.ajax.nl Amsterdam B oktober 2004 Europees uit-shirt Ajax onbruik baar. Het zwarte uit-tenue van Ajax voor Europa Cup-wedstrijden zal dit seizoen niet of nauwelijks gebruikt worden. In de 1e ronde van de Champions League blijft het shirt sowieso in de kast. Vori ge week droeg Bayern Munchen een vrijwel identiek tenue en speelde Ajax in het thuistenue. Dok het zwart in het Juventus- shirt conflicteert en dus zal Ajax rood-wit aanmoeten. Uit tegen Maccabi heeft Ajax, volgens het AD, al afgesproken in rood-wit te spelen. Als Ajax zich plaatst voor de Uefa Cup Cof 2e ronde CL] of een uitwedstrijd in de Amstel Cup loot komt het zwarte tenue mis schien nog van pas. www.at5.nl Naschrift redactie. Indien je er ook zo over denkt kun je jouw onvrede uiten door een mailtje te sturen naar kassa@vara.nl of het formulier invullen op www.kassa.vara.nl Succes! DAPP'RE STRIJDERS I 16 OKTOBER 2QB4 21

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 21