Juventus beten moeten uitspelen. Ajax had Zlatan natuurlijk nooit op dat late moment mogen laten gaan. Ajax had uiteraard een goede ver vanger moeten regelen. Ajax had bij Juventus een veel betere en hoge re prijs voor Zlatan moeten bedin gen. De deal stinkt aan alle kanten: Juventus lacht zich vierkant in de rondte en bij Ajax zijn ze blij met vijf termijnen geldontwaarding! Ajax had sowieso moeten bedingen dat Zlatan niet tegen onze jongens zou mogen uitkomen in de Champions League tin ieder geval niet in de eerste ronde}. Het wordt tijd dat Ajax net zo fel in de media wordt als het over de eigen supporters gaat en niet alleen over het vriend innetje of de moeders van onze spelers. Openheid van zaken is bijna niet mogelijk bij Ajax, maar het wordt nu toch echt tijd dat de club open kaart gaat spelen over het aan- en verkoopbeleid. Ajax is al een maanden een zwalkend schip; als Arie van Eijden ziek thuis zit, roepen andere directie- en bestuursleden maar wat en worden eigenaardige deals beklonken. Ajax beseft niet dat het speelt met het geld van de supporters. De dure seizoenskaarten zijn na de verkoop van Zlatan dit jaar en Chivu vorig jaar weer in waarde gedaald. We hebben dure Champions League Cupshirts gekocht die helemaal niet exclusief zijn en Ajax komt met non argumenten op hun website. Zorg dan dat je supporters mee laat beslissen over het ontwerp van shirts en laat je niet zo in de maling nemen door een sponsor. Dan is er het gedonder tussen Ronald Koe man en de spelersgroep, tussen Ronald Koeman en Louis van Gaal en tussen Ronald Koeman en de rest van de directie en bestuur. Lekker sfeertje. Het gesprek wat volgde heeft zoveel vertrouwen gewekt, dat Ajax nu al tevreden is met een gelijkspel tegen AZ. Lekker hè, zo'n start van het seizoen. Ach, na het "Debacle van Munchen" staan we nergens meer van te kij ken... Ajax... word wakker en breng orde op zaken! De Website De Onafhankelijke Fanclub Ajax heeft ruim één jaar geleden de nieu we website gelanceerd. De website welke ten opzichte van de oude website sterk vernieuwd is, staat sinds dinsdag "1 -4 september op een bezoekersaantal van boven de 7DO.OOD bezoekers. Voor ons is het erg belangrijk om te weten wat onze leden nu eigenlijk van de site vinden. Wij willen met uw mening de site nog meer naar de wensen van onze leden vormgeven. Daarom staat er inmiddels een enquête op de website waar leden hun mening kunnen geven met betrekking tot de website. De enquête zal voor een groot deel uit open vragen bestaan, zodat u niet gebonden bent aan een bepaald antwoord. De enquête zal te vinden zijn via de vol gende link http//www .OFA.nl/enquete/ De aftrap Het nieuwe seizoen is alweer afge trapt en de eerste wedstrijden in de HC Eredivisie en de Champions League zijn inmiddels gespeeld. Ook de tifo competitie is begonnen. De supporters van A.F.C.A. draaien ook hier mee in de top. De acties worden vaak geïnitieerd door het sfeerteam, dat ook voor dit sei zoen weer enkele spectaculaire ideeën heeft. Zowel Ajax als de ArenA staan hier positief tegenover. Ze staan open DAPP'RE STRIJDERS I 1 B OKTOBER 2004 1 3

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 13