- Ik heb het boek gekocht bij het sta dion. Persoonlijk had ik er meer van verwacht. De foto's zijn prachtig, de lay out en vormgeving ook. Ik had alleen wat meer tekst verwacht. Maar ik hoop dat dit jullie niet mag weerhouden om op het eind van dit seizoen weer een dergelijk soort boek uit te brengen. - Ja ik heb al z'on prachtig boek in mijn bezit ja! - Echt super! Zeker verder gaan zo! Alleen mocht er misschien wel iets meer van 41 O in staan, een grote foto van de doeken tegen de kakker lakken en ado hadden zeker niet mis staan. Ik vind het een aardig boek met mooie foto's, mis alleen de nodige verhalen. Daarom vind ik het afgezet tegen de prijs van 1 5 euro enigszins tegenvallen. - Ik heb het boek afgelopen zondag gekocht. Ik vind het een mooi boek. Ik had eigenlijk verwacht dat er ook verhalen in zouden komen te staan. Maar zoals jullie het nu hebben gedaan vind ik het ook wel mooi. - ik heb het boek aangeschaft en vind het best een leuk boek met erg mooie foto's.jammer vind ik dat ie een beetje dun is.ik hoop dat er volgend jaar weer 1 uitkomt - ik heb zondag het boek gekocht ja en de eerste indruk is wel goed ja. Dit is zeker voor herhaling vatbaar - Ik heb een boek aangeschaft. Ik vind het een super mooi boek. Mooie foto's en de teksten zijn erg grappig. Misschien voor volgend jaar wat meer tekst in de vorm van ver halen of column.Verder geen verbete ringen. - Ik heb me voor ingeschreven en heb meteen het boek gekocht voor NAC rond 1 1 .3D!! Ik vind het echt een top boek!! Eindelijk eens een keer een ECHT jaarboek! Petje af! De teksten bij de foto's waren ook echt vet! Jullie weten wat supporters voelen! Ik ben 1 4 uitwedstrijden geweest en heb een hekel aan nepsupporters. Maar dit boek raakte me, gemaakt door echte Joden. Dat kon je wel zien.Eindelijk. - Van mij mag ie volgend jaar nog dik ker zijn...Meer foto's! Meer foto's van mooie momenten in uitwedstrijden! En minder nieuw embleemgehalte! Haha.En top hoor, van die adidasshir- tejs, dat we ze eigenlijk terug hadden moeten gooien.Ik schrijf me bij deze alvast in voor ONS BOEK 20D5. Voor 1 5 euro. En iets dikker. En iets minder vriendjespolitiek. En de trap van vak 127 meer gefotografeerd! - Ik zou je graag willen vertellen wat ik vervan vond maar ik heb het niet goed genoeg door gekeken om mijn mening te kunnen geven en aangezien ik het boek met mn dronken kop ben verge ten kan dat dus ook niet meer...:] de kaft zag er wel goed uit DAPP'RE STRIJDERS I 1 6 OKTOBER 2004 1 1

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 11