"ONS BOEK S004" Tijdens de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC brachten wij voor het eerst een jaarboek uit voor supporters "Ons Boek". In het boek is geprobeerd om het afgelopen seizoen neer te zetten, gezien door de ogen van de suppor ters. Sprekende foto's en slechts een enkele regel tekst om de foto's nog meer te laten spreken. De verkoop is zeer voorspoedig verlopen en de reac ties waren voornamelijk positief. Iets wat voor ons reden is om ook na afloop van het huidige seizoen opnieuw een supportersjaarboek uit te brengen. De minder positieve reac tie zullen we gebruiken om het volgen de boek meer naar de wensen van de supporter te maken. Hieronder staan enkele reactie van supporters die het boek gekocht heb ben. - Ja wel cool boek wel een beetje dun en niet echt goedkoop - Ik vind het een mooi boek maar zou alleen wat meer tekst erbij willen zien de volgende keer. Wat meer verhalen over het randgebeuren dus. Verder mijn complimenten. - Ik vind het leuk om te hebben,maar de prijs vind ik hoog in verhouding met wat je ervoor krijgt. - Ik heb het boek kenne kopen tijdens de eerste thuis wedstrijd. Mooi geworden en goeie foto's met leuke "bijteksten". - Ik heb al een boek en ik vind het een zeer goed initiatief en een leuk boek geworden. Wel had ik het eerlijk gezegd wat uitgebreider verwacht, vond het jammer dat ik er al na 5 minuten doorheen was. Had naar mijn idee wat meer tekst in gekund, verhalen van supporterskant. Maar daarmee wordt het dan al wel weer redelijk subjectief terwijl het geloof ik ook de bedoeling was dat iedereen z'n eigen herinneringen weer naar boven haalt. Maar goed van mij had dat gemogen en ook bij sommige gebeur tenissen wat meer foto's, wat uitge breider gewoon. Ik ben blij dat ik het boek heb en wacht al weer op de vol gende DS. - Uiteraard heb ik het boek gekocht, was zeer verrast dat mijn fotootje welke ik aan de redactie gemaild heb er ook in stond.Jullie doen het goed, seizoen is goed weergegeven. Dingen die alleen echte supporters weten kwamen er goed in naar voren Cb.v. hek bij NAD) Erg leuk.Volgend jaar ONS BOEK 2 - Ik was vorige week door omstandig heden niet bij Ajax-NAD, 2e of 3e thuiswedstrijd in 1 5 jaar die ik gemist heb. Maar ik heb het boek afgelopen zondag gekocht. Het ziet er prima uit, niets op aan te merken, ik hoop vol gend jaar weer. - Ik heb voor de wedstrijd tegen nac een exemplaar gehaald. Het is een mooi boekwerk geworden met fantas tische foto's! Grote kans dat heel wat supporters dit jaar de camera meene men om volgend jaar hun foto in het boek te zien. Enig minpuntje vindt ik de teksten... Waar wij als ajax-supportes al jaren om bekend staan C de humor en de goede teksten] blijft in dit boek ach terwege, vind ik. Het zijn op zich aar dige oneliners maar verbleken bij het geen wat we gewend zijn van vroeger de DAS, dapp're strijders en het 25 jaar F-side boek. Misschien dat daar volgend jaar "gewoon" weer ruimte en tijd voor is verder de complimenten dat we weer de eerste zijn met zoiets!!!! - Hier een mailtje over de voorinschrij ving van het Supporters Jaarboek. Ik heb vorige week een boek kunnen kopen. Het ziet er erg goed uit. Voor al de pagina's met veel "kleine foto's" vindt top. Hoop dat er volgend jaar weer een komt.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 10