Worden we vandaag dan eindelijk wél kampioen van Nederland? Kunnen we vandaag na afloop dan eindelijk een feest je vieren? Een feestje waar we al weken op zitten te wachten. Een feestje dat keer op keer niet gevierd kon worden. Ajax had allang landskampioen kunnen zijn, maar blijkbaar had men geen haast en werden wedstrijden op een af en toe zeer slordige wijze uitgespeeld. Vijf wed strijden, vier keer gelijk en één keer een nipte overwinning. En toen gingen we op bezoek in Zwolle en bleken we opeens wel met ruime cijfers te kunnen winnen: 5-0. Drie doelpunten door Sonck, bij afwezigheid van Zlatan en Van der Vaart. Hiermee ziet Sonck zijn doelpuntenpro ductie in één wedstrijd met 50d/d stijgen. Goed, vandaag moet het dan echt gebeuren. Eén puntje is voldoende voor het negenentwintigste landskampioen schap. Maar ja, NAC thuis, altijd lastig. En dan het fanzine. Je hebt nu de zesde Dapp're Strijders van dit seizoen in je handen. Eigenlijk zou het een kampioens- special moeten zijn, gevuld met prachtige foto's van juichende supporters en spe lers en natuurlijk de glimmende kam- pioensschaal die trots op het Leidseplein omhoog wordt gehouden. Maar goed, dat verhaal kennen we nu wel. In dit fan zine vind je weer de vaste rubrieken en ook een overzicht van de tweede sei zoenshelft. Daarnaast hebben we onder andere ook nog een interessant verhaal van twee motorrijdende winterschilders. Klinkt misschien wat vaag, maar dat is het niet. Volgend seizoen gaan we wederom voor zes edities en we hopen dat het allemaal iets soepeler verloopt. Afgelopen seizoen zat de techniek ons lang niet altijd mee, wat ons veel kopzorgen opleverde. Maar dat probleem is nu grotendeels verhol pen, dus we hebben er weer vertrouwen in. Verder werd de gemiddelde verkoop dag gekenmerkt door regen en wind, en we hopen dat de weergoden ons komend seizoen wat beter gezind zijn. Gelukkig lieten de verkopers zich niet kisten, bedankt daarvoor. Mocht je trouwens suggesties hebben voor ons fanzine Cinhoud/lay-outD, laat het ons dan gerust weten. Voor adressen verwijzen we je naar het colofon. En dan willen we nog even het Suppor ters Foto Jaarboek noemen. We zijn momenteel al bezig met het uitzoeken van foto's en teksten, maar na dit fanzi ne gaan we vol aan de bak. En we kun nen jullie hulp daar goed bij gebruiken. Hoe? Simpel, stuur je mooie, interessan te, foute, spannende en flitsende foto's Cen verhalen/opmerkingen] naar ons toe. Hoe meer foto's, hoe meer keus we heb ben. Zowel digitale als 'normale' foto's zijn welkom. Stuur ze per e-mail of slak- kenpost Czie colofon] naar ons op en wie weet verschijnt je foto in het boek. Alvast bedankt! Tot slot willen we iedereen alvast een relaxte zomerstop toewensen. En wij wil len iedereen bedanken die op welke wijze dan ook geholpen heeft met het fanzine! Dit geldt uiteraard ook voor de lezers van Dapp're Strijders. Voor jullie doen we het uiteindelijk allemaal. Hopelijk tot straks op het Leidseplein. Proost! De redactie DAPP'RE STRIJDERS I S MEI 2004 5

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 5