Vandaag staat de wedstrijd tegen RBC op het programma. En met nog vijf wedstrijden te spelen en tien punten voor op psv, kan het landskampioenschap ons bijna niet meer ontgaan. Maar goed, eerst nog even de wedstrijd van vandaag winnen. Nou ja, even... De laatste drie wedstrijden werd een 1 -□ voorsprong door een lakse houding omgezet in een 1 -1 Alleen thuis tegen Gro ningen hadden we geluk dat de 2-1 nog gemaakt werd. Makkelijk gaat het allemaal niet. Maar daar zullen waarschijnlijk weinig Ajacieden om malen als het landskampioen schap binnen wordt gehaald. Daarna kunnen we altijd nog analyseren en bekritiseren Afgelopen zondag stond wederom de klas sieker tegen feyenoord op het programma. Een wedstrijd waarin Ajax duidelijk de sterke re ploeg was. Tot vlak voor tijd leek het erop dat we de drie punten mee terug konden nemen naar Mokum. Maar vlak voor tijd was het kuijt die er nog een gelijkspel uitsleepte. Dezelfde kuijt die eerder Van der Vaart van achteren een doodschop gaf, maar van dick jol gewoon in de wedstrijd mocht blijven. Deze gokverslaafde, nare man wordt regel matig genoemd als de beste scheidsrechter van ons land. Voor ons is hij wederom de lui van de week. Vandaag is het ook weer tijd voor een nieu we editie van Dapp're Strijders. Na dit fanzi ne zal er dit seizoen nog één editie uitge bracht worden, en wel op 9 mei CAjax-NACD. Daarmee is onze doelstelling - dit seizoen minimaal B keer uitkomen - gehaald. Voor het komende seizoen zullen wij dit wederom nastreven. Maar voor aanvang van het nieu we seizoen komen we eerst nog met het Supporters Jaarboek. In het vorige fanzine hebben we daar reeds aandacht aan besteed en ook in dit fanzine zal je er infor matie over kunnen vinden. En dan het supportertje pesten. Tja, dat gaat nog steeds door. Zo heeft men in hun oneindige 'wijsheid' besloten om de finale om de Amstel Malt Cup CJong Ajax-jong kakker lakken] in Kerkrade te laten spelen. Voor beide supportersgroepen zo'n beetje de ver ste plek om naar af te reizen. Er is hier wederom een spelletje gespeeld met als enige doel om de supporters te dissen. Zo'n mooie finale van de mogelijke talenten van de toekomst wordt nu van alle glans ontdaan. Bedankt! Dok op tifo-gebied worden we weer genaaid. Voor aanvang van kakkerlakken-Ajax werd er opeens door de burgemeester besloten dat een groot spandoek niet het stadion in mocht. Dit terwijl er zelfs toestemming was gegeven door feyenoord. Palestijnse vlaggen mogen blijkbaar wel, maar een spandoek over het komende kampioenschap blijkbaar niet. Bedankt! Op dezelfde dag, na terugkeer bij het sup portershome, ging het supportertje pesten gewoon verder. Overijverige politieagenten waren bezig om bonnen uit te schrijven voor auto's die op het parkeerterrein naast het honk stonden. Dat bijna alle parkeerplekken in de omgeving vol stonden en dat P2 door Cirque du Soleil was volgebouwd, maakte niet uit. En het tonen van je dienstwapen is niet stoer, meneer de politieman. Wederom bedankt! Anyway, veel leesplezier en op naar het Leidseplein! De redactie p.s.: wil de persoon die het stadionverbod van hugo borst gevonden heeft even con tact opnemen met de knvb. Zij kunnen het namelijk niet meer vinden, waardoor deze persoon nu gewoon elk stadion in kan. En dat mag natuurlijk niet, een stadionverbod geldt namelijk niet voor één of twee wedstrij den. En dit kan je natuurlijk niet aan de sup porters verkopen die wel een jaar het sta dion niet in mogen. Alvast bedankt namens de heer kesler! DAPP'RE STRIJDERS I 1 B APRIL 2004 5

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 5