VERVDLG DAPP'RE STRIJDERS NIEUWS zelfde neerkomt. Het afgelopen seizoen is het voor het eerst mogelijk geweest een abonnement te nemen op app're Strijders. Dit hebben we gedaan om de supporters tege moet te komen die geen fanzine willen missen maar niet elke wed strijd aanwezig kunnen zijn. Het is dus een service van onze kant naar jullie toe. Voor ons is het namelijk nog steeds makkelijker om bij het stadion te verkopen, een abonnement kost nou een maal meer tijd en moeite. We streven dan ook niet naar een zo groot mogelijk aantal abonnees, we zijn immers geen krant of zo. Maar zolang het aantal abonnees binnen de perken blijft, zullen we deze service blijven aanbieden. Omdat ook voor ons alles nieuw was, hebben we in het begin enkele aanloopproblemen met de abonnementenservice gehad. Onze excuses daarvoor aan degenen die daar last van hebben gehad. Ondertussen draait de abonnementenservice naar beho ren en moet iedere abonnee het nieuwste fanzine binnen enkele werkdagen na de stadionverkoop thuis ontvangen. Mochten er toch klachten zijn over de bezor ging, laat het ons dan weten zodat we actie kunnen onderne men. het verschijnen van de eerste app're Strijders van het nieuwe seizoen, De bal ligt bij jullie. Heb je vragen, klachten of sug gesties omtrent abonnementen, maak dan van je hart geen moordkuil en stuur een brief naar ons postbusadres Czie ach terkant fanzineD onder vermelding van Abonnementen. Ook kan je ons mailen via service@dappre- strijders.nl". Alle abonnees bedankt voor het door jullie in ons getoonde ver trouwen Internetsite Enige tijd geleden hebben we onze webhosting overgebracht naar een ander bedrijf. it levert ons meer webruimte en dataverkeer op, wat alleen maar ten goede kan komen aan de internetsite. Helaas is er bij de overgang het één en ander misgegaan en verliep het allemaal trager dan verwacht. O it gebeur de buiten onze schuld, maar we willen toch sorry zeggen voor de ongemakken die het heeft ver oorzaakt. Momenteel loopt alles weer soepel en in de zomerstop gaan we wederom de site doorlo pen om te kijken wat er verbe terd kan worden. Suggesties zijn welkom In de zomerstop zullen alle actie ve abonnees een brief in de bus ontvangen. Naar aanleiding van deze brief kan iedereen aangeven of men het abonnement wil ver lengen of niet. Geef het wel tijde lijk aan, zodat je niet misgrijpt bij

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 32