□APP'RE STRIJDERS NIEUWS Voor de verandering hebben we dit keer gekozen voor een extra rubriek: Dapp're Strijders - Nieuws. We doen dit om een aantal zaken wat uitgebreider te bespreken. Het seizoen ioopt al weer bijna op zijn einde en na dit fanzine komen we over zo'n week of drie voor de laatste keer dit seizoen uit. Tijd om nog wat din gen op een rijtje te zetten. Supporters Jaarboek In ons vorige fanzine hebben we kenbaar gemaakt dat we een Supporters Jaarboek willen gaan uitgeven. Dit plan is voortgeko men uit het feit dat er naar onze mening een jaarboek van en door supporters ontbreekt die de belevingswereld van de supporter weergeeft. Het gevoel van het seizoen moet opnieuw ervaren kunnen worden. Vandaar het besluit om een jaaroverzicht te gaan maken waar de beleving, het gevoel en de realiteit centraal staan. Een jaaroverzicht - of lie ver gezegd een seizoensoverzicht - waar de beelden verhalen ver tellen wat de supporter zag, voel de en dacht. We hebben ook jullie hulp gevraagd om ervoor te zorgen dat het echt een jaarboek van, voor en door supporters zal wor den. Inmiddels hebben we al aar dig wat foto's per e-mail en nor male post binnengekregen. Dank daarvoor. Echter, we kunnen nog steeds foto's gebruiken met of zonder begeleidende tekst of sfeerverhaal. Stuur ons dan ook je fotomateriaal naar onder staand postadres of e-mail het naar info@dapprestrijders.nl" info@dapprestrijders.nl onder ver melding van "Jaarboek". Alvast bedankt voor jullie bijdragen! □app're Strijders Postbus 23285 1 1 DT Amsterdam-Zuidoost Het jaarboek zal in een gelimi teerde oplage verschijnen. We zullen in eerste instantie werken met een intekenlijst en later zal er waarschijnlijk een open ver koop plaatsvinden. Ben je ook benieuwd naar het boek en wil je in aanmerking komen om deze aan te schaffen? Vul dan de ant woordkaart in die je in dit fanzine kunt vinden en stuur deze op. Voor de duidelijkheid, het instu ren betekent niet automatisch dat je 1 00D/a gegarandeerd bent van aanschaf van het jaarboek. it hangt uiteraard af van de vraag. De gegevens die je op de antwoordkaart moet invullen zul len uiteraard vertrouwelijk behan deld worden. De exacte datum waarop de verkoop zal plaatsvin den is nog niet bekend, maar het is wel zeker dat dit voor aanvang van de nieuwe competitie is. Abonnementen Het zal jullie niet ontgaan zijn dat er tot nu toe steeds een ant woordkaart in het fanzine heeft gezeten. Omdat het seizoen zo langzamerhand op zijn einde loopt, heeft het weinig zin om een abonnement voor één fanzi ne te nemen. Vandaar dat we de antwoordkaart nu hebben ver vangen door de inschrijfkaart op het fotoboek. Wel kunnen jullie het fanzine gewoon blijven nabe stellen, wat dus eigenlijk op het- DAPP'RE STRIJDERS I 1 B APRIL 20D4 3 1

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 31