HARDERWIJK OP WEG IMAAR STRASSBOURG De eerste sanitaire stop werd gehou den aan de Duitse grens en terwijl de chauffeur even wat papieren moest afstempelen kwam de Polizei de bus in en wenste wat Ausweisjes te zien.Helaas kon daar geen gehoor aan gegeven worden, wel werden ze mas saal toegezongen: Deutschland, Sch- weineland, alle Moffen an die wand...ra ta ta ta taGeen beginnen aan dus. Ze keken de bus eens rond, schudden wat met de kop en wensten de chauffeur veel succes. Met het slinken van de drankvoorraad nam ook de vraag naar sanitaire stops toe. Maar als daaraan was voldaan waren we waarschijnlijk één dag te laat aangekomen. Stapvoets in de file was het geen probleem, achterdeur open en pissen maar. Dikke Rick had wat problemen met een even dikke Duitser in een dito Mercedes die naast de bus reed en de blote reet van Rick niet kon waarderen. Suppor ter M. Cin februari jl. zijn 500e wed strijd betaald voetbal gespeeld] had intussen zijn favoriete muziek in de recorder gedaan. Juist ja, Hollandse versjes, polonaise et cetera. Dit tot grote ergernis van zijn broer en zo was de eerste ruzie een feit. Ergens onderweg nog een Raststatte bezocht: de prijzen waren hier nogal aan de hoge kant: eten en lopen Een verslag van een naar Harderwijk- se begrippen rustig tripje naar de EC II finale Ajax -KV Mechelen in Strass- bourg met de groep Harderwijk. 1 1 mei 1 S88 's Morgens om 6 uur eerst even langs een tankstation om daar een stapel kranten te jatten. Die lagen daar toch maar voor een gesloten deur. ledereen in de bus kon zo voor zien worden van de wakkerste krant van Nederland Cnog steeds heeft niet iedereen de krant aan Jan betaald!]. Onvoorstelbaar, maar iedereen was op tijd bij het verzamelpunt en was reeds begonnen met een enorme voorraad aan bier, whisky, vieux en cola de bus in te hijsen .Een vriendelijk verzoek aan de chauffeur om via Ant werpen en Brussel te rijden werd niet gehonoreerd. De tegenstander van vanavond moest toch ergens uit deze buurt komen, dus waarom niet?

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 26