1 B jaarboek Supporters Na afloop van elk voetbalseizoen wordt er nage praat over de mooie en minder mooie momenten die onze club en wijzelf als Ajax-supporter hebben meegemaakt. Of het nou gaat om die lang ver wachte thuisoverwinning op psv, de confrontatie tussen Ajacieden en NEC-ers op station Duivendrecht of een onterechte sluiting van het supportershome, alles passeert de revue. Elk sei zoen heeft zijn hoogtepunten, zijn dieptepunten en zijn bijzonderheden. En natuurlijk kan je op heel veel internetsites en in diverse bladen terugblikken vinden over het seizoen. Maar tot op heden ont breekt er iets. Naar onze mening ontbreekt er een boek van en door supporters die de belevingswe reld van de supporter weergeeft. Opnieuw het gevoel van het seizoen ervaren. Vandaar dat wij hebben besloten om een jaaroverzicht te gaan maken waar de beleving, het gevoel en de realiteit centraal staan. Een jaaroverzicht - of liever gezegd een seizoensoverzicht - waar de beelden verhalen vertellen wat de supporter zag, voelde en dacht. Hoe willen wij dat doen? Simpel, door een jaar boek van en door supporters uit te brengen. Hierin trekken alle hoogte- en dieptepunten van het afge lopen seizoen in beeld voorbij. Deze foto's zijn allemaal gemaakt door supporters. Zo wordt dit ons eigen supporters foto jaarboek. Hierbij hebben wij natuurlijk jullie hulp nodig. Dus als je foto's hebt van wedstrijden, confrontaties of andere gebeurtenissen, mail of post ze door naar: info@dapprestrijders.nl of per post: Dapp're Strijders, Postbus 23285, 1100 DT Amsterdam- Zuidoost. Laten we er gezamenlijk een fantastisch jaarboek van maken. Het jaarboek zal in een gelimiteerde oplage ver schijnen. We zullen in eerste instantie werken met een intekenlijst en later waarschijnlijk een open verkoop. Hou voor de exacte info onze internetsite en het volgende fanzine in de gaten.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 4