Colofon Column Het meisje met de rode haren Redactie Fotografie/illustraties Fotografie: Kozeis, Chris en Rob Productie Verkoop Hoe Lee Kan Dapp're Strijders is een uitgave van: Dapp're Strijders Postbus 23285 1100 DT Amsterdam Zuidoost Hoofdredactie: Ruben Redactie: Dennis Stefan Kozeis redactie@dapprestrijders.nl Illustraties: Kozeis fotos@dapprestrijders.nl Vormgeving: Kozeis Losse verkoop: Rondom de Arena: Station Bijlmer, Station Strandvliet, Brug noord, Perry Sport, Sunrise, Zuid H en het Supportershome Lang geleden werd er een meisje geboren dat voor een revolutie zou zorgen op sup- portersgebied. Als we de ver halen mogen gelo- ven heeft het meisje met de rode haren een verschrikkelijke jeugd ondergaan. Steeds weer stond zij buitenspel, steeds een rode kaart, nooit eens onderdeel van het spel. Het meisjes karakter werd hierdoor gevormd, sorry mis vormd. Het meisje had zich zelf gezworen alle supporter- tjes in de toekomst het leven zuur te maken. Toen het meisje volwassen werd ging ze bij de politie. Altijd getrei terd en buitenspel gezet, nu einde lijk....payback-time. Tijdens haar werk zagen velen collegaas haar liever gaan dan komen, leugens, verraderspraktijken en likken naar boven om maar hogerop te komen. Geen streek ging haar te ver. Uiteindelijk werd ze zelfs door col legaas als "rode heks" bestempelt. De vrouw ging zich beroepshalve, meer zal het ook nooit worden, bemoeien met supporters, zich opwerpen als de persoon die de supporters van de F-side kende, begrip had voor hun standpunten en zich zelfs wel eens kon vinden in een rel, als het maar verantwoord was. Niemand die toen door kon hebben dat de vrouw puur op eigen roem en eerzucht uit was, haar doel: "het leven zuur maken van supportertjes" kwam sneller dan verwacht. bij het stadion, geen normaal toe gangsbeleid, geen eerlijk bestaan voor het supportershome. Keer op keer moesten burgervaders beslis sen dat maatregelen genomen moesten worden om de supporters, dat zijn tenslotte beesten, in te per ken. Nooit zal een burgervader ingaan tegen het advies van de "Rode Heks". Nooit zal de burgerva der zich afvragen of hetgeen hij te horen van de "Rode Heks" krijgt wel waar is, nooit even ruggespraak met supportersvertegenwoordigers bij een huldiging, nooit eens hun visie over beleid aanhoren. De "Rode heks" regeert Wie o wie steelt haar bezem? Voor inlichtingen over de "Rode Heks" verwijzen naar het stadhuis. Alle vergelijkingen met personen uit het verleden of heden berusten op puur toeval. Speciale dankzegging voor het tot stand komen van dit artikel gaat uit naar Mevr. Van Brenk werkzaam op het stadhuis van Amsterdam. Op het vak: vakken 125 t/m 129 en vak 410 Prijs los: 2 Abonnement: 12 per jaar excl. verzendkosten service@dapprestrijders.nl De vrouw met de rode haren werd.... de rechter hand van de burgemeester!? Zij was het die de burgervader adviseerde op suppor- tersgebied, telkenmale was dit advies negatief voor supporters, club en supportershome. Geen hul diging op het Leidsplein, geen nor maal politieoptreden in de stad en

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 34