Is de F-Side nog van ons? Column Mars De F-Side Fun Fanshop. Ook de suggestie dat deze fan ledereen die regelmatig wed kraam daadwerkelijk iets te maken I strijden van Ajax bezoekt zal heeft met de F-Side staat me tegen. deze fan kraam aan de zuid Als de winst van deze producten zijde wel kennen. nog ten goede kwam aan de F-Side Toegegeven, de kraam oogt of bijvoorbeeld het sfeerteam, en de verzorgd, het aanbod is groot ontwerpen F-Side waardig zouden en de prijzen zijn, in vergelij zijn Maar helaas is niets van dit king met de officiële fans alles het geval. De winst gaat naar hop, redelijk. de ondernemer, en de ontwerpen verraden dat de drager zeker geen Toch irriteer ik me iedere keer weer F-Sider is. als ik er langs loop. De F-Side Fun Fanshop Wie verzint zo'n Nee, ik heb niets tegen de uitbater naam? Natuurlijk, commercieel van de F-Side Fun Fanshop, en gezien begrijp ik het wel, de term hij mag van mij ook best goed ver 'F-Side' is al 27 jaar en begrip in dienen met de verkoop van fanarti- Nederland, en daar buiten. Het is in kelen, alleen het gebruik van de de loop der jaren een soort merk naam 'F-Side', en alle varianten naam geworden met een grote aan daarop, is in mijn ogen 'not done'. trekkingskracht, en dat trekt altijd de Ik zou de jongens van Vak 410 het aandacht van slimme ondernemers. advies willen geven heel snel de De uitbater van deze mobiele fans naam vast te laten leggen, want hop is zelfs zo slim dat hij termen voor je het weet vind je aan de als 'F-Sider' en 'F-Side Gang noordzijde van de Arena een 'Vak Member' heeft gedeponeerd bij het 410 Fun Fanshop' en word de merkenbureau als zijnde zijn eigen naam 'Vak 410' als merknaam gere dom, dit om te voorkomen dat gistreerd door een slimme onderne anderen zijn ontwerpen 'stelen'. mer, het geld dat met de naam 'Vak 410' gegenereerd word verdwijnt Op het eerste gezicht logisch dat dan in de zak van de commercie, in een ondernemer zichzelf plaats van in de Tifo pot. beschermt, maar mij bekruipt altijd een naar gevoel als ik die wanstalti Net als Ajax zijn ook de F-Side en ge rotzooi zie die door de 'F-Side Vak 410 van ons, de supporters, en Fun Fanshop' word verkocht als van niemand anders. zijnde F-Side kleding. In de eerste plaats is het een belediging voor de F-Side. Iemand in een 'F-Side Gang Member' bomberjack, met daaron der een 'F-Sider, I'm the real one' sweater begrijpt er naar mijn mening helemaal niets van. Bovendien vraag ik mij af of het wenselijk is dat de naam 'F-Side' gecommercialiseerd word. Juist de F-Side is altijd uiterst kritisch geweest over de vercommercialise ring van het voetbal, maar intussen hebben we het wel laten gebeuren dat de naam 'F-Side' prijkt op de meest afstotelijke stukken textiel, meestal gedragen door 12 jarige boefjes, en wannebee hooligans.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 17