sHpï*< r S&HSfe Onafhankelijke Fanclub Ajax dens de Algemene Ledenvergadering van de OFA (22 december jl.) dat het een hele grote stap is geweest van de Ledenraad om de OFA en de SVA uit te nodigen. Ze hebben het allemaal als zeer constructief ervaren. De OFA zal nu verder gaan met onze eigen doelstellingen. Zoals lobbyen voor de Ajax-stoeltjes, van de ArenA een eigen stadion maken en het oude logo terugkrijgen. De OFA heeft de Ledenraad voorgehouden dat het van kracht getuigt om beslissingen uit het verleden terug te draaien, zoals het logo... Positief overleg supporters en spelers In januari hebben delegaties van fanatieke suppor ters en de Ajax-selectie weer met elkaar gespro ken. Vorig seizoen was dat ook al eens gebeurd. Sindsdien bedankten spelers de supporters weer na afloop van een wedstrijd, terwijl supporters minder negatief van zich lieten horen. Namens de selectie waren David Endt, trainer Ronald Koeman en de spelers Jari Litmanen, Rafael van der Vaart, Tomas Galasek, Victor Sikora, Nigel de Jong en Johnny Heitinga bij het overleg aanwezig om de banden met de supporters te versterken. Hoewel de relatie over en weer sterk is verbeterd, zijn er natuurlijk wel nog aandachtspunten. Eén daarvan werd een paar weken later direct ingelost: na afloop van de gewonnen topper tegen PSV gooi den spelers hun shirtjes in het publiek. Daarnaast willen de supporters wat meer aandacht voor hun beleving van het voetbal. Dus, (geblesseerde) spelers die eens naar een supportersvak komen als ze toch niet meespelen of naar het supporters home na een training of wedstrijd. Waar de sup porters nog tekort in schieten is het bedanken van spelers na een matige of zelfs slechte wedstrijd! Uitfluiten en beledigende spreekkoren werken nog altijd niet motiverend, maar vernietigend voor de spelers. In het algemeen werd verteld dat de sfeer in de ArenA er veel op vooruit is gegaan. Voor de spelers, zo werd gezegd, is het in ieder geval een stuk prettiger presteren als er sfeer is in het sta dion. Daar wordt van alle kanten hard aan gewerkt. Samen komen we er wel uit. Samen wor den we weer kampioen! Contact Heb je vragen of opmerkingen over de Onafhankelijke Fanclub Ajax, of wil je lid worden? Meld je dan bij ons persoonlijk aan. We zijn voor en na thuiswedstrijden in het Supportershome te vinden. Of surf naar www.ofa.nl en vul het contact formulier in. Bellen kan ook, met Jelle tussen 17.00 en 23.00 uur, via 06 51 52 56 90. Lid wor den kan ook via het inschrijfformulier in deze Dapp're Strijders...

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2004 | | pagina 12