De dagen worden korter, de nachten langer: de winterstop nadert. Maar eerst moet er nog een druk wedstrijdprogramma worden afgewerkt. Zowel voor de spelers als de sup porters wordt het een overvolle week. Vandaag, woensdag en zondag speelt het eerste van Ajax en aanstaande dinsdag is het Amstel Cup duel van Jong Ajax tegen FC Twente in Enschede. Voor een deel van de supporters wordt dat dus vier wedstrijden in één week. In dit fanzine blikken we terug op de eerste seizoenshelft. Een overzicht van de wedstrij den in de eredivisie en de Champions League. De wedstrijd Brugge - AFC Ajax is daar niet in opgenomen, aangezien deze wedstrijd bij het ter perse gaan van het fan zine nog niet gespeeld is. Ook zal er (in)direct natuurlijk aandacht besteedt wor den aan de enige klassieker die Nederland kent: AFC Ajax - kakkerlakken. We schenken ook aandacht aan een talent volle jeugdspeler van Ajax. Daniël de Ridder - Jong Ajax - staat in de spotlight en vertelt over zijn rol binnen Ajax. Verder kijkt hij naar het verleden, het heden en de toekomst en worden hem enkele stellingen voorgelegd. In het vorige fanzine hebben we al aangege ven dat we een plekje wilde inrichten voor wat poëzie. Dat hebben we toen niet gedaan, voornamelijk omdat het inmiddels legendarische gedicht van Louis van Gaal nog in onze hoofden rondgalmde. Maar nu dan toch: een gedicht! We willen nog wat kwijt over onze internetsi te. Deze is soms niet altijd up-to-date. Dit komt voornamelijk door personeelsgebrek. Wij moeten dan ook regelmatig keuzes maken, zoals het werken aan het fanzine Hierdoor schiet de actualiteit van de internet site er bij in. Mocht jij ons direct of indirect willen en kunnen helpen, laat het ons dan weten. Ook tips, opmerkingen en kritiek zijn welkom. Schrijf ons een brief of stuur een e- mail naar ons. Wie weet kunnen we wat voor elkaar betekenen. Tot slot willen we hierbij alle vaste en tijde lijke medewerkers, gastschrijvers, fotogra fen, verkopers en natuurlijk de lezers bedan ken voor jullie steun in de eerste seizoens helft. Laten we de goede en prettige samen werking in de tweede seizoenshelft voortzet ten. Bedankt, en voor diegene die het gaan vieren: sportieve feestdagen! De redactie AJAX FANZINE DAPP'RE STRIJDERS 14 DECEMBER 2003 5.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 5