Colofon Zondagsalcoholist Column Dapp're Strijders is een uitgave van: Dapp're Strijders Postbus 23285 1100 DT Amsterdam Zuidoost Redactie Hoofdredactie: Ruben Redactie: Dennis Stefan Kozeis redactie@dapprestrijders.nl Fotografie/illustraties Fotografie: Kozeis, Chris en Rob Illustraties: Kozeis fotos@dapprestrijders.nl Productie Vormgeving: Kozeis Verkoop Losse verkoop: Rondom de Arena: Station Bijlmer, Station Strandvliet, Brug noord, Perry Sport, Sunrise, Zuid H en het Supportershome Op het vak: vakken 125 t/m 129 en vak 410 Prijs los: 2 euro Abonnement: 12 euro per jaar excl. verzendkosten Met tegenzin, een bon kend hoofd en een droge keel word ik wakker. De helft van wat ik gister avond gedaan heb, is in mijn slaap zoekgeraakt. Maar goed, ik sta op. Ik moet trouwens wel. Ajax speelt thuis en dus is de hele dag gepland. Licht ontbijten, flink voordrin ken, wedstrijdje kijken, gezellig nadrinken en natuurlijk tussendoor nog een vette hap voor de afleiding. Het ontbijt lukt niet echt: één boterham met aardbeienjam en een kop koffie met veel suiker. Meer gaat er niet in. Dan maar naar het stadion. Ik heb met een paar maten van me afgesproken in het supportershome. Daar aangekomen pro beer ik eerst een broodje ham/kaas weg te werken, wat maar half lukt. Op aanraden van een maat van me neem ik een bak kie. Maar het gerstenat smaakt nog niet echt en daarom bestel ik er nog maar één. En deze smaakt prima: de trend is Langzamerhand wordt het drukker en drukker in het honk en de sfeer is prima. Ik loop wat rond jes, ouwehoer wat met bekenden en vage beken den, drink wat, lach wat, drink nog wat meer. Kortom, lekker gezellig lanterfanteren. Door alle interessante gesprekken en goedsmakende bier tjes vergeet ik de tijd en zie niet dat het leger en leger wordt in het honk. Uiteindelijk krijg ik in de gaten dat de wedstrijd al is begonnen en besluit om vandaag maar hier te blijven. Er zijn nog aardig wat bekenden aanwezig en ik besluit om een rond je te geven. "Hé ouwe, doe mij eens 8 bier". Ik betaal de barman en geef het bier snel door. Tevreden drink ik mijn vaasje leeg, wetende dat dit niet de laatste zal zijn. Proost! Stempel service@dapprestrijders.nl

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 34