De eerste helft Overzicht eerste seizoenshelft 2003-2004 12-08: Grazer AK - AFC Ajax (voorronde CL) 1-1 Door de tweede plaats in de competitie is Ajax veroordeeld tot het spelen van voor rondewedstrijden voor de Champions League. Grazer lijkt een gunstige loting te zijn, maar Ajax maakt het zich weer veels te moeilijk. De hosannastemming die is ont staan na het gewonnen Amsterdam-tourna ment verdwijnt al snel. De Oostenrijkers spe len veel gedrevener en komen ook in de 2e helft op een 1-0 voorsprong. Wesley Sneijder maakt gelukkig nog gelijk, maar dit mag eigenlijk niet gebeuren. Desondanks een goede uitgangspositie om de volgende ronde te halen... 17-08: Vitesse - AFC Ajax 1-2 Wedstrijden tegen Vitesse zijn altijd lastig, zo ook deze. Vitesse speelt agressief en komt dan ook op 1-0. Blijkbaar willen ze de pun ten toch niet in Arnhem, want ook de 1-1 komt van de voet van een fietstas: Frankel scoort in eigen doel. De 1-2 komt uit een scrimmage vlak voor de goal van de voet van Wesley Sneijder in de 88e minuut. Dit kunnen wel eens drie heel belangrijke pun ten zijn aan het eind van de rit. 23-08: RBC - AFC Ajax 0-1 Ajax haalt met veel moeite de drie punten weg uit Roosendaal. Dankzij een eerste competitietreffer in Ajax-dienst van Tom Soetaers uit een moeilijke hoek wordt de overwinning binnengehaald. Fraai is het alle maal niet en de thuisclub krijgt kansen op meer, maar zover komt het gelukkig niet. Dit soort wedstrijden horen er ook bij en als je die wint is er niks aan de hand... Toch? 27-08 AFC Ajax - Grazer AK (voorronde CL) 1-1, 2-1 n.v. De kleintjes kunnen het je soms aardig lastig maken. Maar het is vooral Ajax wat het zich zelf weer veels te moeilijk maakt. Ajax valt massaal aan en komt ook op 1-0 maar door een blunder in de defensie scoort ex-Twente

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 30