Vak 410 Een Vak Apart instrueren we iedereen. Een paar minuten voor half één wordt eerst het grote spandoek over de reling gegooid alvorens het doek omhoog zal gaan. Wij staan beneden en geven het over onze hoofden door, er lijkt geen einde aan de komen, we hebben het gevoel dat zo'n 49.000 paar ogen op ons vak gericht zijn. ledereen vindt het prachtig en het doek wordt mooi strak gehouden zodat de afbeelding goed te zien is.Genieten, dit is TIFO, 5 minutes of fame. Al dat werk juist voor dat ene moment geeft de kick, wetende dat het nog hoogstens een keer gebruikt zal worden en dan de prullen bak in verdwijnt, omdat wij WEL origineel wil len blijven. Onze godenzonen komen op en staan al met 1-0 voor (zoals dat vroeger ook zo was), de wedstrijd wordt op z'n Italiaans gewonnen. In de 80ste minuut besluiten we nog even wat lol te trappen en ludiek uit de hoek te komen door 1000 vuilniszakken uit te delen en een spandoek met daarop: "van marwijk neem je rotzooi mee!" te ontrollen. Ondertussen zingt iedereen dezelfde tekst. Een groot applaus en gelach klinkt door het stadion. Deze actie was voorbereid want natuurlijk wisten we op voorhand al dat we weer zouden winnen. De tekst op het span doek werd in rotterdam achteraf niet origi neel genoemd - waarschijnlijk zingen ze het zelf ook, dat is wellicht ook waar - de vuilnis zakken waren dat echter wel. Al met al een zeer geslaagde voetbaldag! Bij deze willen wij iedereen nog van harte bedanken voor alle mailtjes en complimenten die wij hebben mogen ontvangen n.a.v. deze actie. Dit soort reacties motiveert ons om er mee door te gaan. Het belangrijkste was echter dat we deze dag met z'n allen (alle aanwezige Ajacieden) onze elf bij opkomst al op een 1- 0 voorsprong hebben gezet, laten we die lijn voortzetten! Aiax-utrecht: 14-12-2003 (uitslag: noa niet bekend maar zoals altijd een overwinning natuurlijk!) Vandaag staat de wedstrijd tegen utrecht op het programma. Uiteraard zullen we het eer ste deel van het seizoen op gepaste wijze afsluiten (wat de thuiswedstrijden betreft) en zullen we weer op ludieke wijze van ons doen spreken: Alarmfase één voor de fc utrecht! Voor meer informatie en mooie foto's van onze acties ga je naar www.tifosivak410.nl. Algemene info is te vinden op www.vak410.nl. E-mail: info@vak410.nl (Algemene Vak 41 O/Supporters zaken) info@tifosivak410.nl (Tifo gerelateerde zaken/vragen) Wij wensen iedereen via deze weg alvast fijne feestdagen en een sportief en sfeervol nieuwjaar! Steekje vuurwerk wel veilig af want anders kan je geen bandieri meer vast houden volgend seizoen en bewaar nog ff een flesje champagne en wat fakkels voor april/mei (misschien wel eerder). Ciao, VAK410 p.s.: Eigenlijk wilden we het in het vorige nummer voorlopig voor het laatst vermelden maar van zeer veel Ajax-supporters kregen wij de vraag of wij ons bankrekeningnummer konden vermelden zodat er een bijdrage aan de TIFO gestort kan worden, bij deze dus: ABN-Amro bank Amsterdam nr. 58 68 66 795 ten name van Vak 410.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 28