BenKie De wedstrijd van.. jonger, dus appetijtelijk. Mede door een wel heel diep uitgesneden shirtje, duurde het enige tijd voordat sommigen van ons een keuze uit de toch echt beperkte menukaart konden maken. Tijdens de bediening stelde deze Dolly ons niet teleur, zeker Arne had moeite om zijn ogen in hun kassen te hou den en waarom ging Axel toch zo spontaan kwijlen??? Maar... we waren niet naar Vigo toegekomen om het natuurschoon te bewon deren, er moest ook nog gewerkt worden. Dus., richting stadion. Al lopende kwamen we velen bekenden tegen, het deed mij per soonlijk weer goed om Ronald tegen te komen, Olaf, Soldaat, Nancy en natuurlijk Lola werden hartelijk begroet. Na de gebruikelijke homoseksuele handelin gen van de Spaanse m.e. konden we het stadion in. Ik zal de wedstrijdbespreking achterwege laten, want op het moment dat wij hoorden dat de wedstrijd zou worden geleid door een franse scheidsrechter, wisten wij al dat deze pot niet gewonnen kon worden. Na een stevig ontbijt, bestaande uit diverse zoete broodjes en bier, zetelden wij ons op een strategische plaats in de buurt van de incheckbalie. Laat die plek nou toevallig heel dicht in de buurt zijn van de enige bar van het vliegveld Na afloop werd de auto weer opgezocht, waarna het Pascal zijn beurt was om achter het stuur te kruipen. Axel en Arne namen weldra hun bekende posities in en vielen snel in slaap, waardoor wij bespaard werden van eventueel commentaar op ons rij gedrag. Dit was er mede de oorzaak van dat Pascal er zin in had, met een gemiddelde snelheid van rond de 140 km reed de Dappere Strijder in één keer door naar Faro. Het vermoeden bestaat dat wij slechts één keer gesnapt zijn door een verraderlijke radar controle... de eventuele rekening zul len we doorsturen naar Jaakke co. De terugreis verliep zonder enige problemen zodat wij in de middag, moe maar voldaan, op onze nationale trots, Shithol, aankwa men. Hier verdeelde ons groepje zich, de mannen gingen naar Hoorn e.o. en ik nam de eerste de beste trein richting bewoonde wereld, nl. Beverwijk. Aldus kwam er een einde aan een tripje Vigo. Het is mij nu dui delijk geworden waar dat plaatsje ligt. Rond 06.00 uur kwamen wij op het vliegveld van Faro aan, nadat wij de auto geparkeerd hadden en de sleutels ingeleverd, gingen we eerst maar eens kijken of er wat te eten viel. Dus... Wij sloten onze reis af op dezelfde manier waarop wij hem begonnen zijn: Met bier drinken en slap ouwehoeren. En ook hier kende de gezelligheid geen tijd, want voor de tweede keer schalde onze namen door de vertrekhal met het verzoek om als de sodemieter in te checken! God, wat went dat snel, die oproepservice! AJAX FANZINE DAPP'RE STRIJDERS - 14 DECEMBER 2003 23.

Fanzine Dapp're Strijders (2003-2005) | 2003 | | pagina 23